Kahve Falında Cam Şişe Görmek

Falda cam şişe görmek, çok sevdiğiniz bir insan tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınızı simgeler. Kimseden gizli saklınız olmasa da, bazı insanlar sizi yalan söylemek zorunda bırakabilir. Gizli bir takım işler çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Ya da size tam olarak güven vermeyen birine anlattığınız bir takım şeyler yüzünden pişmanlık duyabilirsiniz. Aslında birileri ile bir şeyler paylaşmaya ihtiyaç duyacaksınız. Ancak bunun için de doğru insanları tercih etmeniz çok önemli. Yoksa her şey gün yüzüne çıkabilir ve sizin özellikle gizli kalmasını istediğiniz şeyleri bazı insanlar öğrenebilir.

Kahve falında cam şişe görmek, bazı fal yorumcularına göre gönlünüzden geçen şeylerin gerçek olması, sizinle aynı niyetteki insanlar ile tanışmanız ve mutlu bir yuva kurmanız demektir. Yuvanızda huzuru yakalayacaksınız ve sevdikleriniz ile birlikte daha mutlu olmaya başlayacaksınız. İnsanlar sizin iyi niyetinize karşılık verecekler. Kalbinizdeki güzellikler zamanla gerçek olmaya başlayacak. Ancak iyi kalpli insanların çevrenizde olmasına dikkat edin. Fesat ve karamsar insanlardan uzak durmaya dikkat edin. Bu kişiler sizin yaşamınızı ve elinizdeki imkanları kıskanabilirler. Tam tersi sizin iyiliğinizi isteyen ve sahip olduğunuz şeylere sevinen insanlar ile birlikte vakit geçirmeye özen gösterin.

Kahve tabağında cam şişenin anlamı, hane içerisinde yapılan iyiliklerin karşılığını bulması demektir. Akrabalarınız ile aranızdaki husumetler bitecek ve bazı konularda daha net konuşmalar yapacaksınız. Sizden gizlenen bir şeyler de varsa, çok yakında bunlar gün yüzüne çıkacak.

Kahve falında cam şişe ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status