Kahve Falında Çakal Görmek

Falda çakal görmek, tanışacağınız insanlara karşı temkinli olmanızın sizin için çok daha hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır. Çünkü bazı insanlar sizin sandığınız gibi size karşı pek de iyi niyetli olmayabilirler. İyiliğinizi istediklerini sandığınız kişiler aslında kendi çıkarları için bir şeyler isteyebilirler ve bu da gelecekte bu insanlar tarafından zarar görmenize sebep olabilir. Her ne kadar iyi niyetli bir insan olsanız da ve başkalarına karşı ön yargınız olmasa da biraz daha dikkatli olun. Özellikle yeni tanıştığınız kişileri iyi tanımadan kapılmayın. Çevrenizde bir insana karşı dostlarınız sizi uyarıyorsa, onların sözlerini dikkate almanızda fayda var. Çünkü yakında onlar haklı çıkabilir ve bu iki yüzlü insanın gerçek yüzünü görebilirsiniz.

Kahve falında çakal görmek, fal yorumcuları tarafından pek de olumlu yorumlanmaz. Çıkar ilişkisi yürüten insanları simgeler. İçten pazarlıklı kişiler sizi sömürmek isteyebilirler. Maddi ya da manevi yönde sizi üzecek bazı planları söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insan da size ihanet edebilir. Özellikle sevgilinizin sizi aldatması ya da bazı konularda yalan söylemesi gün yüzüne çıkabilir. Şu günlerde bazı gerçekleri öğrenmek sizi çok şaşırtacak. Bazı şeyleri hak etmediğinizi, aslında bu kişilere iyi davrandığınızı düşünerek, kendinizi üzebilirsiniz. Ancak sizi kandırmak isteyen kişileri hayatınızdan çıkararak ve yolunuza devam ederek, bu kişileri geride bırakmanız en hayırlısı olacaktır.

Kahve fincanında çakal çıkması,  kem gözlü ve fesat insan anlamına gelir. Eğer yeni bir ilişkiye başladıysanız bu kişiyi iyice tanımadan ciddi kararlar almamanızda fayda var. Evlilik konusunda çok aceleci davranmamanızda fayda var. Yine iş hayatında da bazı kararları çok hızlı almamaya gayret edin. Acele ettiğiniz bir takım konularda hayal kırıklığına uğramanız söz konusu olabilir.

Kahve tabağında çakalın anlamı, hane içerisinde iki yüzlü bir insanı simgeler. Bu kişi sizden aldığı lafları başkalarına taşıyarak aranızı bozmak istiyor olabilir. Dedikoducu, kötü niyetli ve bencil insanlara taviz vermeyin. Aile içinde aile fertleri ile tartışmaktan uzak durun. Yoksa ağzınızdan çıkacak sözler ile kalp kırabilir ve pişman olabilirsiniz.

Kahve falında çakal ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status