Kahve Falında C Harfi Görmek

Falda c harfi görmek, gelecek günlerde adı içerisinde c harfi bulunan birinden çok büyük bir yardım alacağınıza ve onun tavsiyelerine ihtiyaç duyacağınıza yorumlanır. Bu kişinin tecrübelerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bunun için de isminde c harfi olan kişiden yardım istemekten çekinmeyeceksiniz. İş ya da eğitim hayatınızdan biri ise, kariyer planlarınızda biraz daha ilerleme kaydedebilmeniz için size yardım eli uzatabilir. Ya da size bazı tavsiyeler vererek, hayatınızı şekillendirmenizde fikir babası olabilir.

Kahve falında C harfi görmek, bazı yorumcular tarafından isminde bu harf olan biri ile yakın zamanda tanışacağınıza yorumlanır. Bu kişi ile ilk yüz yüze görüşmenizde elektriğiniz tutabilir ve sonrasında görüşmeye devam etmek isteyebilirsiniz. Bu kişinin hayatınıza girmiş olması sizi çok mutlu edecek ve onunda daha fazla zaman geçirmek için çaba harcayacaksınız.

Kahve fincanında C harfi çıkması, bazen de isminin baş harfi C olan biri ile ilişkiye başlamak anlamına gelir. Bu özellikle bekar ve ilişkisi olmayan, uzun süredir yalnız olan kişiler için geçerlidir. İsmi C ile başlayan birine aşık olabilirsiniz ve bu kişi yüreğinizi pırpır ettirebilir. Eğer fincanın ortasında C harfi varsa, isminde c harfi olan biri ile evlenmek anlamına gelir. Bu izdivaç çok kısa bir süre içerisinde yapılacaktır. Eğer fincanın kenarında C harfi varsa, bu sefer çıkılacak seyahatin habercisi demektir. C harfi ile ismi başlayan biri ile yolculuk yapabilirsiniz. Ya da bu kişiyi tek başınıza ziyaret edebilirsiniz.

Kahve tabağında C harfinin anlamı, hane içerisinde isminde C geçen birinin size haber göndereceği ya da ondan alacağınız haberin sizi mutlu edeceğine yöneliktir. Bu duyduklarınız yüzünüzde tebessüm oluşturacak. Belki bir akrabanızın izdivaç gibi güzel haberlerini alabilirsiniz.

Kahve falında C harfi ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status