Kahve Falında Buz Saçakları Görmek

Falda buz saçakları görmek, bir türlü kurtulamadığınız ve adeta size musallat olan bir insanın artık pes ederek hayatınızdan çıkacağına yorumlanır. Duygusal yönden çok kötü bir durumda olabilirsiniz ve başınızdaki dertler yüzünden hayata küsebilirsiniz. Ancak bu buhranlı günlerin yakında geçeceğini ümit ederek hayata yeniden sımsıkı sarılmanızda fayda var. Çünkü sizi üzen ve bu hayatı size çekilmez kılan kişiler ettiklerini bulacaklar. Artık sizin hayatınıza karışamayacaklar. Sizin üzerinizde herhangi bir söz hakları olmayacak.

Kahve falında buz saçakları görmek, bir süredir aşk hayatı durgun olan kişiler için birinden hoşlanmaya başlamak demektir. Bir insan kalbinizin yumuşamasını sağlayacak. Bu hayatınıza giren kişi sizin tekrar yüzünüzün gülmesi ve yeniden kalbinizin sımsıcak olması için çok mücadele verebilir. Size değer veren ve mutlu olmanız için elinden geleni yapan insanların kıymetini bilin. Hayat mücadelenizde size kol kanat gerecekler.

Kahve tabağında buz saçaklarının anlamı, hane içerisinde küslüklerin bitmesi ve kırgınlıkların son bulması demektir. Çok zor bir hayat yaşamış olabilirsiniz. Ancak artık talihiniz yüzünüze gülecek. Bir şeylerin yolunda gitmeye başladığını, kısmetinizin açıldığını sizler de fark edeceksiniz. Eski kötü günleri unutmalı, geçmişte yaptığınız yanlış seçimlerden dolayı kendinizi suçlamayı bırakmalı ve gelecekte sizleri bekleyen güzel günlere odaklanmalısınız.

Kahve falında buz saçakları ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status