Kahve Falında Büyücü Görmek

Falda büyücü görmek, pek de olumlu yorumlanmaz. Falına bakılan kişinin her hareketini takip eden ve onun her zaman zor durumda olması için elinden geleni yapan fesat ve kem gözlü bir insanı simgeler. Bu insan sizin diğer insanlara muhtaç kalmanızı, hayata tutunamamanızı, bir düzen kuramamanızı istiyor olabilir. Bu kişi size uzun süredir zarar veriyor olabilir. Ancak bir şeyleri yeni yeni fark etmeye başlayacaksınız. Çünkü sizi kıskanan kişiye bunları konduramayacaksınız. Bu insanın sizinle ne alıp veremediği olduğunu anlayamayacaksınız.

Kahve falında büyücü görmek, aile saadetinizde gözü olan ve aile içi huzurunuzu bozmak isteyen insanı da simgeler. Bu insan kısmetinizin kapanması, sizin başarılı olamamanız ve aileniz ile aranızın açılması için büyük planlar yapıyor olabilir. Sizi kötü yola çekmek isteyen kişilerin bu hain planlarına karşı sürekli tedbirli olmalısınız. Özellikle hane içerisinde düşmanlarınız varsa, bu insanlar samimi diyaloglar kurmamaya gayret edin. Sizin ağzınızdan laf almaya çalışabilirler.

Kahve Falında Büyü Yapan Kadın Görmek

Bir kadının sizi etkisi altına alması ve sizi yanlış yola sürüklemeye, maddi yönden zarara uğratmaya çalışması anlamına gelir. Aynı zamanda evinize giren bir kadın da eşiniz ile aranızı bozmaya çalışabilir. Eşinizle saadetinizi kim kıskanıyorsa, bu kişiye koz vermemeye dikkat edin.

Kahve Falında Büyü Yapıldığını Görmek

Çok büyük bir iftiraya uğramak, insanlara kötülenmek, imajınızı zedeleyecek şeyler ile karşılaşmak gibi kötü anlamları vardır. İnsanlar sürekli sizinle uğraşıyor olabilirler. Ancak bu defa çok fazla ileriye gidecekler. Sizi insanlara rezil etmek için her yolu deneyecekler.

Kahve Falında Büyücü Kadın Görmek

Yüzünüze gülen ve sözde size samimi davranan bir kadının aslında size karşı iki yüzlü olduğuna ve sizin arkanızdan fitne fesatlık yaptığına yorumlanır. Sizin yüzünüze dedikleri ile arkanızdan konuştuklarının çok farklı olduğunu anlayacaksınız. Bu kadın sizi üzecek şeyler yapabilir.

Kahve Falında Büyücü Adam Görmek

Bir erkeğin size karşı nefret duyması, rakibiniz gibi hissetmesi, ayağınızı kaydırmaya çalışması sebebiyle bu erkekten zor kurtulacaksınız. Hatta bu insan iş hayatında rakibiniz olabilir ve ona karşı sürekli önlem almanız gerekebilir.

Kahve tabağında büyücünün anlamı, hane içerisinde sevenlerinizin olduğu kadar sevmeyenlerinizin, düşmanlarınızın olduğu da demektir. Bu nedenle biriyle bir sırrınızı ya da gelecek planlarınızı paylaşırken iki defa düşünün.

Kahve falında büyücü ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status