Kahve Falında Burun Görmek

Falda burun görmek, kariyer hayatında çok başarılı olmak ve hayattan zevk almaya başlamak anlamına gelir. Fal sahibi artık hayatından memnun olacak ve çok güzel günlere erişecektir. Oldukça başarılı olabilir ve çok önemli insanlar ile tanışabilirsiniz. Yeni dostluklar beraberinde yeni fırsatlar da getirecek. Bu tanışacağınız insanlar özellikle iş hayatında size yeni yollar veya fırsatlar sunabilirler. Ya da bir konuda yardımları dokunabilir. Alacağınız destek sayesinde iş ya da eğitim hayatınızda yüksek mertebeler ile iletişim kurabilirsiniz. Yükselişe geçeceğiniz bir dönemdesiniz. Her türlü fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın. Artık verdiğiniz emeklerin karşılığını alma vakti gelmiş demektir. Sonunda çabalarınızın olumlu sonuçlar vermeye başladığını görmek sizi her zamankinden daha mutlu edecek ve işlerinize daha sıkı sarılma arzusunu beraberinde getirecek.

Kahve falında burun görmek, bazı yorumcular tarafından iyi niyetli insanlarla tanışmak, güzel olaylara vesile olmak ve iyilik yapmak olarak yorumlanır. Hayatınıza girecek bir insan sizde önemli bir tesir bırakabilir. Bu kişinin hayatınıza olumlu etkisi olacak ve size yol gösterecek. Hatta gelecek planlarınızda değişiklikler yapmanızı bile sağlayabilir. Bu kişi sizdeki ışığı görerek, başarılı olacağınız alana yönlenmenizi sağlayabilir. Ya da elinizden tutarak size elinden gelen tüm yardımı sağlayabilir. Eğer kahve fincanının ortasında burun görürseniz, bu sefer de fal sahibinin herkese örnek bir insan olduğunu simgeler. Etrafınızdaki insanları etkileyecek bir başarı sergileyebilirsiniz. Bu başarınız dilden dile dolaşabilir. Kariyer alanında şan ve şöhret size çok yakın diyebilirsiniz.

Kahve Falında Karga Burun Görmek

Kendinize hakim olamayacağınız ve farklı davranışlar sergilemek zorunda kalacağınız bir olayın vuku bulması demektir. Bir anda sinirlerinize hakim olabilir ve birine karşı çok büyük tepki gösterebilirsiniz. Bu kişiye biriktirdiğiniz her şeyi itiraf etme gereği duyabilirsiniz.

Kahve Falında Büyük Burun Görmek

Hayatınıza çok fazla karışan ve müdahale eden bir insanı simgeler. Bu kişi sevdiğiniz insan ya da ailenizden biri olabilir. Her şeye mana bulması ve sizi eleştirmesi artık sabrınızı zorlayacak. Bu kişi sürekli hayatınıza yön vermek isteyebilir. Ancak sizi mutlu edecek şekilde hayatınızı yaşamaya gayret göstermek isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Küçük Burun Görmek

Ufak tefek dedikoduların kulağınıza gelmesi şeklinde duyulur. Bu söylentiler aslında sizi pek de ilgilendirmeyecek. Bu söylentilere kimse inanmayacağı için siz de ciddiye almayın.

Kahve Falında Sivri Burun Görmek

Size negatif enerji veren bir insanı simgeler. Bu kişi ile ne yapsanız keyif almıyor olabilirsiniz ve yaşam enerjinizi sömürüyor olabilir. Artık sabrınızı zorlayacak ve daha fazla tahammül etmek istemeyeceksiniz. Pozitif insanlarla vakit geçirmeye özen gösterin.

Kahve Falında Uzun Burunlu Adam Görmek

Bir erkeğin sizi yanıltacağı ve yanlış yapmanıza neden olacağına işaret eder. Bu kişi size bir konuda yalan söyleyebilir. Ya da sırf kendi çıkarı için sizi ateşe atabilir. Kahve falında burnu uzun adam görmek, bazen de size iftira atacak bir erkeği simgeler. Bu erkek sizin pek de iyiliğinizi istemiyor olabilir. Bu nedenle de sizi üzecek davranışlarda bulunacak.

Kahve Falında Uzun Burunlu Kadın Görmek

Yine benzer manaya gelir. Bu kadın hakkınızda yalan yanlış dedikodular çıkarabilir. Ya da sırlarınızı paylaştığınız bir kadın başkasına bu sırlarınızı söyleyerek sizi bir konuda ifşa edebilir. Sırlarınızı paylaşırken biraz daha dikkatli olun. Hatta iki defa düşünün.

Kahve tabağında burun anlamı, hane içerisinde bazı meselelerin kısa süre canınızı sıkacağına, ancak genel olarak aile huzurunuzun kaçmayacağına yorumlanır. Hanedeki bazı olaylar aile içini fazla rahatsız etmeyecek. Sadece akrabalarınız arasında olan bitenler sizi şaşırtabilir. Ancak bu sorunlar sizi ilgilendirmeyecek.

Kahve falında burun ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status