Burçlara Göre Gelinlik Modeli Seçimi

Burçları kişilik ve zevkler üzerinde ki etkileri oldukça gözle görülür bir haldedir. Dolayısı ile gelinlik modeli seçimi yapmadan önce kesinlik göz önünde bulundurulması gereken etkenlerden biri de burcunuza hangi model gelinlik daha uygun olduğudur. Peki o zaman bu yazı da tam sizin için hangi burç hangi gelinlik modelini tercih etmeliymiş bir bakalım:

Koç Burcu’ nun Gelinlik Modeli Nedir?

Koç burcu kadınları ateş grubuna dahil olan burçlardandır. Ateş grubuna dahil olmaları sebebi ile de gösterişi ve ihtişamı severler. Tabi lüksü de. Dolayısı ile gelinlik modeli seçerken de yine biraz daha iddialı ve çarpıcı tarzda gelinliklerden tercih ederler. Zarif görünmek isterler tabi iddialı da olsa. O yüzden abartıdan da kaçınırlar. Biraz daha romantik tarzda, Fransız güpürlerinin kullanıldığı dantelli modelleri ya da sade ama pırıltılı olan modeller tam onlara göre olabilir. Çok hareketli bir yapıya sahip olduklarından dolayı da rahatlık da önemli bir husustur.

Boğa Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Boğa kadınları için güzellik ve kadınsılık önemlidir ve dişi görünmekten hoşlanırlar. Dolayısı ile gelinlik tercihlerini de daha dekolteli ve seksapaliteyi öne çıkaracak modellerden yana kullanırlar.

İkizler Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

İkizler burcu karakter özelliği olarak çift karakter özelliği taşıdıklarından gelinlik modeli seçiminde de fazlası ile zorlanırlar. Hem sade bir gelinlik olsun isterler, hem de gösterişli. O yüzden karar ermeleri kolay olmaz. Mümkünse iki gelinlik giyin ikisi de aklınızda kalmamış olur.

Yengeç Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Daha duygusal bir yapıya sahip olduklarından, bu özellikleri gelinlik tercihlerinde de kendisini gösterir ve sade, zarif, uçuş uç olan gelinlik modellerini tercih ederler. Rahatsız edici modellerden de kaçınırlar.burclar ve gelinlik modeli

Aslan Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Aslan burçları, lüksten, ihtişamdan oldukça hoşlanırlar dolayısı ile de burçlara uygun gelinlik modeli de Aslan burcu için elbette kraliyet düğünlerinde giyilen türden ihtişamlı bir gelinlik modelidir. Tabi ki ihtişamdan kasıt abartı değil, ama misafirlerin aklında iz bırakmak.

Başak Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Başak burcu kadınları her zaman sadeliği severler. Dolayısı ile sade gelinlik modelleri onların tercihidir. Ancak kaliteli görünmesi ve kumaşı oldukça önemlidir. Sade ama kendinden emindir başak gelinleri

Terazi Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Terazi burcu gelinliğinde tercihini; prenses modelleri, dantelli, kabarık ve taşlı modellerden yana kullanır.

Akrep Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Akrep Burcu kadınları gelinlik seçiminde asla seksi görünmekten geri durmazlar. Ancak onların seçimleri abartılı değil; dantelli romantik modellerdir. Eteklerinde kabarık olması hoşlarına gider.

Yay Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Yay burcu hem iddiayı seven hem de özgürlüğüne düşkün, uçlarda yaşayan ve sanatçı yanının yüksek olması sebebi ile hem gösterişli hem de farklı modelleri severler. Onlar kuyruklu ve ihtişamlı bir gelinlik de giyebilir, önü kısa arkası uzun bir gelinlik ve spor ayakkabı da. Hatta bir düğünde ikisin birden de giyebilirler.

Oğlak Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Oğlak kadınları çok işlemeli ve kuyruklu modellerden hoşlanırlar. Kraliyet tarzından hoşlanırlar ve asla vazgeçmezler.

Kova Burcunun Gelinlik Modeli Nedir?

Kova Burcu kadının gelinliği farklı detaylara sahip olmalıdır. Ayrıca giydikleri gelinlik modelinin de yansıttığı bir dönem olmalı, yani anlamlı olmalı. Ancak tüm bunların yanında rahatlıklarından da ödün vermek istemezler.

Balık Burcunun Gelinliği Nasıl Olmalıdır?

Balık burcu kadınlar gelinliklerinde; incileri, ışıltılı taşları, fiyonkları kullanmayı oldukça severler. Oldukça detayları olan gelinlikler ve pırıltılı, masalımsı modeller onlar için biçilmiş kaftandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status