Kahve Falında Boynuz Görmek

Falda boynuz görmek, falına bakılan kişinin arkasından ileri geri konuşan ve onu aldatan bir insana işaret eder. Bu kişi çok yakınından biri olabilir. Yüzünüze karşı güler yüzlü davranan kişi arkanızdan dedikodunuzu yapıyor olabilir. Bu gibi kişilere karşı çok dikkatli olmanızda yarar var. Çünkü asıl niyetleri sizin üzülmeniz ve huzurunuzun kaçması diyebiliriz. Dostlarınızda sırlarınızı paylaşırken adeta iki kere düşünün. Söyleyeceğiniz bazı şeyler yanlış anlaşılabilir. Bu söyledikleriniz başka kişilerin kulağına gidebilir ve sizinle araları bozulabilir.

Kahve falında boynuz görmek, ilişkisi olanlar için ihanet anlamına da gelir. Evli olan kişiler eşleri ile ikili ilişkilerine dikkat etmeliler. Eşinizin etrafından biri onu kandırmak isteyebilir ve ilişkiniz bir anda sarsılabilir. İlişkinizde yalan olmamasına da dikkat edin. İlişkisi olan kişiler, sevdikleri insanlar ile iyi geçinmeli ve soğuk davranmalılar. Yoksa sevdiğiniz insanın gözü dışarı kayabilir ve başka bir insan ile birlikteliğe başlayabilir. Falda boynuz pek de hayırlı bir sembol değildir. Falına bakılan kişinin özel hayatında yaşayacağı üzüntülere işaret eder. Hatta sevdiğiniz insan ile ilgili bir takım söylentiler de kulağınıza gelebilir ve onun yalanlarını öğrenmek sizi bir anda çaresiz ve öfkeli hale getirebilir. İlişkilerde ayrılık söz konusu olabilir, ancak sükunetinizi bozmamalı ve haklıyken haksız duruma düşmemeye özen göstermelisiniz.

Kahve Falında Boynuzlu Hayvan Görmek

Sizi sevdiğini sandığınız insanın aslında size tam tersi duygular beslediğine yorumlanır. Aşk hayatınızda ihanet ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Şu günlerde duygularınız çok karışık olacak ve geleceğe yönelik planlarınızda da değişiklikler olabilir. Özellikle ayrılık sonrası kendinize farklı bir yol çizmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Boynuzlu İnsan Görmek

Bu sembol de yine benzer anlamlar taşır. Birilerinin size ihanete uğratması veya çıkar ilişkisi olarak yorumlanır. Kalbiniz kırılabilir ve kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Bu hayal kırıklıkları uzun süre insanlara olan güveninizi sarsabilir.

Kahve Falında Boynuzlu Şeytan Görmek

Bir insandan görülecek büyük bir kötülük veya günah işlemek şeklinde yorumlanır. Falına bakılan kişi de sevdiği bir insanı aldatabilir. Hislerinize hakim olamayarak yanlış yola sapabilirsiniz.

Kahve Falında Boynuzlu Kadın Görmek

Haneden bir kadının size yalan söylemesi ya da başkaları önünde küçük düşmenize neden olmasına yorumlanır. Bu kadının sizi düşüreceği durum sonrasında büyük bir şok yaşayabilir ve kötü günler geçirebilirsiniz.

Kahve Falında Boynuzlu Erkek Görmek

Bir erkekten gelecek zararı simgeler. Bu erkek size yanlış düşünceler empoze ederek, yanlış kararlar almanıza neden olabilir ya da bir konuda aklınızı çelerek maddi veya manevi zarara uğratabilir.

Kahve Falında Geyik Boynuzu Görmek

Pozitif mana taşır ve gelen bir haber sonrasında çok sevineceğinizi simgeler. Bu müjdeli haber sosyal çevrenizden ya da haneden gelebilir. Kahve falında boynuzlu geyik görmek, sofranın bereketinin artması ve aile fertleri ile iyi geçinmek manasını da taşır.

Kahve Falında Boynuzlu Yılan Görmek

Hakkınızda ortaya atılacak büyük bir dedikodu demektir. Düşmanlarınız sizi rezil etmek ve adınızı çıkarmak için hakkınızda kötü söylentiler yayabilirler. Hain kişiler tarafından mağdur duruma düşürülebilirsiniz.

Kahve Falında Boynuzlu Boğa Görmek

Duyacağınız bir haber sonrasında çok öfkeleneceğinize yorumlanır. Sinirlerinize hakim olmakta güçlük çekebilir ve bir insan ile kavga edebilirsiniz. Bir anda öfke patlaması yaşanabilir.

Kahve tabağında boynuzun anlamı, hane içerisinde sizinle uğraşan ve diğer akrabalarınıza sizi kötüleyen, hakkınızda gıybet yapan birine işaret eder. Bu art niyeti insan başkalarını size karşı dolduruşa getirebilir.

Kahve falında boynuz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status