Kahve Falında Boynu Bükük İnsan Görmek

Falda boynu bükük birini görmek, size karşı mahcup bir insanı simgeler. Bu insan geçmişte size karşı yaptığı haksızlıkların artık farkına varacak ve af dilemek isteyecek. Bu kişi size engel olduğu için pişmanlık duyuyor olabilir. Vicdan azabı çeken biri de olabilir. Eğer fal sahibi geçmişte birine karşı haksızlık yaptıysa, şu günlerde o kişiye karşı pişmanlık ve üzüntü duyguları ağır basacak. Kul hakkı yememeye bilhassa dikkat edin. Sosyal hayatınızda sizden özür dilemek isteyen ve yeniden bir şans dileyen biri de olabilir. Bu kişinin ikinci bir şansı hak edip etmediği kafanızı kurcalayabilir. Şu günlerde pişmanlıklar ve geçmişte yapılan hatalar gündeminizi meşgul edecek.

Kahve falında boynu bükük adam görmek, iş veriminizin düşmesi ve iş hayatında zor günler geçirmeniz şeklinde yorumlanabilir. İş ya da eğitim hayatındaki sorunlar aklınızı sürekli olarak meşgul ediyor olabilir. Özellikle parasal sorunlar gündeminizde ise, borçlarınız ve diğer maddi sorunlarınız yüzünden zor günler yaşayacağınızı bilmek aklınızı kurcalayabilir. Bu nedenle çok dalgın ve düşünceli olabilirsiniz. Bu nedenle aileden ya da diğer yakınlarınızdan destek istemek zorunda kalacaksınız. Bu da sizi daha çok üzecek ve bu kişilere karşı boynunuzu eğmek, borçlanmak sizi olumsuz etkileyecek.

Kahve Falında Boynu Bükük Kadın Görmek

Muhtaç bir kadına işaret eder. Bu aileden veya haneden bir kadın olabilir ve sizin yardımınıza, psikolojik desteğinize ihtiyaç duyabilir. Sizden destek isteyecek kadın bu konuda bazı tedirginlikler yaşayabilir. Ya da haneden bir kadın sizin onu aramanızı bekliyor olabilir.

Kahve Falında Boynu Bükük Çocuk Görmek

Çocuklarınız ile ilgili bir konuda üzüleceğinizi simgeler. Çocuklarınızın sorunları, özellikle eğitim hayatındaki sıkıntıları eşinizle üzülmenize neden olabilir. Onlar için daha iyi neler yapabileceğiniz konusunda eşiniz ile bir müddet düşünce içerisinde olabilirsiniz.

Kahve tabağında boynu bükük insan görmek, haneden biri ile barışmak anlamına gelir. Falına bakılan kişi küs olduğu bir akrabası ile arasındaki buzları eritebilir. Ya da haneden biri ile konuşmuyorsanız, size haber gönderebilir ve barışmak için oldukça çaba sarf edebilir. Eğer haneden küs insanlar varsa, onların da barışması şeklinde yorumlanır.

Kahve falında boynu bükük biri ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status