Kahve Falında Borazan Görmek

Falda borazan görmek, büyük bir problemden hiç zarar almadan kurtulmak anlamına gelir. Başınızda çok büyük bir sorun varsa, bunun üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Hiçbir şey korktuğunuz gibi olmayacak ve kimse sizi incitemeyecek. Aslında size zarar vermesinden korktuğunuz kişiler kendileri zarar görecekler. Doğru yolda olduğunuz müddetçe, önünüze konan engelleri kolay bir şekilde aşacaksınız ve düşmanlarınızın sevinmesine izin vermeyeceksiniz.

Kahve falında borazan görmek, eğer başınızda bir dert varsa kurtulacağınızı simgeler. Eğer biri ile sorunlar yaşıyorsanız, bu kişi yakanızı bırakacak. Boşanmak isteyenler için de aynı şey geçerli olacak. Kurtulmak istediğiniz bir insan en nihayetinde hayatınızdan çıkıp gidecek. Yeter ki inancınızı kaybetmeyin ve ne istediğinizi iyi bilin. Size zarar veren insanları çevrenizde tutmamanız iyi olacak. Bu kişiler yüzünden ileride pişmanlık duyacağınız şeyler yapabilirsiniz.

Kahve tabağında borazanın anlamı, hane içerisinden gelecek çok büyük bir haber demektir. Bu haber tüm hanede büyük yankı uyandıracak. Ayrıca size alacağınız bu haber karşısında hem şaşırabilir, hem de sevinebilirsiniz.

Kahve falında borazan ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status