Kahve Falında Boks Eldiveni Görmek

Falda boks eldiveni görmek, bir zamanlar aranızın açıldığı ve uzun süredir haber alamadığınız bir insandan haber gelmesi anlamına gelir. Eski dostlarınız ile tekrar karşılaşabilir ve aranızı düzeltebilirsiniz. Ya da geçmişte dargın olduğunuz bir insan kalbinizi kazanmak isteyecek. Eski anıların hatırına sizinle yeniden dostluk kurmak amacında olabilir. Eski sevgili de pişman olarak geri dönmek çabası içerisine girebilir. Yaşanacak sürpriz olaylar, sosyal yaşantınızda hareketlilik kazandıracak. Şu günlerde bazı insanların hayatınıza yeniden girmesi sebebi ile kafanız karışabilir.

Kahve falında boks eldiveni görmek, biten bir ilişkinin yeniden alevlenmesi ve yeniden birine şans vermek anlamına gelir. İlişkilerde sürpriz gelişmeler sizleri bekliyor. Özellikle aşk hayatınıza dair hiç beklenmedik olaylar olabilir. Hem sizi hem de ilişkinizi sarsacak olaylardan kaçının. Evli olan kişiler eşleri ile aralarında güven problemleri aşmayı deneyebilirler. Eğer bekarsanız ve hayatınızda kimse yoksa, sizi etkilemeye çalışan biri olabilir. Sizi düşünen biri duygularını açığa çıkarabilir.

Kahve tabağında boks eldiveni anlamı, hane içerisinde küs olduğunuz bir insan varsa, onunla bir ortamda bir araya geleceğinize, eski defterlerin yeniden açılmasına ve eski aile meselelerinin tekrar canınızı sıkmasına yorumlanır. Bir zamanlar size zararı dokunan ya da kıran bir akrabanız tekrar hayatınıza girebilir. Aile içi ilişkilerde karışık olaylar söz konusu olacak.

Kahve falında boks eldiveni ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status