Kahve Falında Boğa Görmek

Falda boğa görmek, hayatınızda çok pozitif anlamda meydana gelecek olan değişikliklerin habercisidir. Enerjiniz yükselecek ve kendinize duyduğunuz güven artacak. Benliğinizde çok büyük bir güven duygusu ile cesaret gerektiren konularda önemli atılımlar yapabilirsiniz. Uzun süredir beklemede tuttuğunuz bir projeyi harekete geçirebilir ya da sahip olmak istediğiniz şeyler için mücadele vermeye hazır hissedebilirsiniz. Üzerinizdeki durgunluk gidecek ve çok daha güçlü biri olarak hayatınıza güzel anlamda yön vermeye başlayacaksınız. Çevreniz sizin bu kararlılığınızı görüp, sizi pek çok konuda destekleyebilirler. İnsanlara yaydığınız pozitif enerji ve güç onları da olumlu yönde etkileyecek. Bu sembol  yönden de güç anlamını taşır. Özellikle ilişkilerde daha aktif ve istekli olacağınız bir dönemdesiniz.

Kahve falında boğa görmek, güç ve kudreti simgelediği kadar tedirgin olduğunuz şeylerden korunacağınız ve hiç kimsenin size zarar veremeyeceği anlamına da gelir. Özellikle canınızı sıkan bir takım olay ya da kişiler varsa, başınıza bela olduğunu sandığınız şeylerden tez vakitte kurtulacaksınız. Eğer sizi huzursuz eden bir şeyler varsa yakında son bulacak. Özellikle sizden korkup zarar vermeye çalışanlar geri adım atabilir ve hatta düşmanlarınız size zarar vermeye cesaret edemeyip, uzaktan takip edebilirler. Yanınıza yaklaşmaya cesaret edemeyen bu insanlar, bu sayede sizinle ilgili kötü düşüncelerini ve planlarını da gerçekleştiremeyecekler. Bir nevi psikolojik yönden rahata kavuşacaksınız.

Kahve Falında Boğa Kafası Görmek

Kahve falında boğa başı görmek, maddi ve manevi yönden güçlü bir insan tarafından alacağınız destek sayesinde rahata erişeceğinize ve bu sayede kendinizi bazı insanlara kanıtlayacağınıza yorumlanır. Başarılarınızı göz ardı eden insanlar artık gerçekler ile yüzleşecekler. Özellikle aile içerisinden bir insandan alacağınız yardım sizin ne kadar çalışkan ve azimli olduğunuzu herkese kanıtlayacak işler yapmanızı sağlayacak.

Kahve Falında Boğa Güreşi Görmek

Güç savaşı anlamına gelir ve rakipleriniz ile aranızdaki rekabetin kızışması, sizinle aynı seviyedeki insanlar ile aranızda büyük kapışma olacağına yorumlanır. Rakipleriniz ile aranızda büyük çatışmalar ortaya çıkabilir ve rakipleriniz sizi gerçek anlamda zorlayabilir. Ya da haneden veya çevreden biri ile kıyaslanmak canınızı sıkabilir.

Kahve Falında Boğa Üstünde Adam Görmek

Bir erkekten alınacak destek ile hayatınızın seyrinin değişmesi, bu insanın sizi koruyup kollaması, size yardım eli uzatması anlamına gelir. Bu insan elinden gelen tüm imkanları sizin için seferber edebilir ve hakkınızı savunabilir.

Kahve Falında Boğa Boynuzu Görmek

Özel hayatınızda yaşayacağınız problemlerin habercisidir. Sizinle ilgili olur olmaz laflar eden biri hakkında artık sabır noktanızı aşacaksınız. Bu insanın sizinle sürekli uğraşması canınıza tak edebilir. Özellikle size yakın bir insanın söylediği yalanlar ve sizi zor durumda bırakması canınızı sıkacak.

Kahve tabağında boğanın anlamı, hane içerisinde sözü geçen bir insan ile aranızda geçecek konuşma ve alacağınız müjdeli haberler olarak yorumlanır. Bu insan sizin iyiliğiniz için bir takım tavsiyeler vererek, geleceğiniz ile ilgili güzel planlar ve olanaklar sunabilir. Yapılacak görüşme sonrasında hakkınızda çok hayırlı şeyler olacak.

Kahve falında boğa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Özge Arıkan dedi ki:

    Falımda boğa çıktı ne anlama geliyor acaba

DMCA.com Protection Status