Kahve Falında Boğa Yılanı Görmek

Falda boğa yılanı görmek, sizi sözleri ile aldatıp kandırmak isteyen dost görünümlü bir düşmana yorumlanır. Bu insan kendi düştüğü hatanın aynısına sizin de düşmeniz için bazı planlar yapabilir. Sizi sözleri ile bir şeylere ikna etmek isteyebilir. Bu nedenle yakın zamanda alacağınız kararlar için iki defa düşünmeli, başkalarına da danışıp fikirlerini almalısınız. Yoksa yanlış yola sapabilir ve bazı insanlar yüzünden geri dönülmez hatalar yapabilirsiniz. Falda boğa yılanı çıkması, aynı zamanda kötü haber almak ve üzüntü anlamı da taşır. Duyacağınız bir şey sizi hayrete düşürebilir.

Kahve falında boğa yılanı görmek, düşmanınızın çok güçlü ve bir o kadar tehlikeli olduğuna, bu nedenle büyük zarara uğrayabileceğinize yorumlanır. Özellikle maddi yönden sizi sarsacak bir şey olabilir. Şu günlerde iş hayatında hem rakipleriniz hem de iş arkadaşlarınıza karşı daha dikkatli olun. Çünkü sizin iyi niyetinizi suistimal eden ve sizi çekemeyip sürekli uğraşan, her hamlenizi takip eden birileri olabilir. İş hayatında sizi rakip gören kişiler size zarar vermek konusunda gözlerini karartabilir. İftira ve benzeri tatsız olaylar yaşanabilir.

Kahve fincanında boğa yılanı sembolü çıkması, bir diğer yorumda aşk hayatında ortaya çıkacak çok büyük problemlerdir. Özellikle ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insan ile aranıza başka biri girebilir ve bu yüzden ilişkiniz çok büyük zarar görebilir. Bu insan sevdiğiniz insanı elinizden almak için gereken her türlü hileye başvurabilir. Kötü niyetli ve ilişkinizi bozmak isteyen insanlar, karşı tarafı etkilemeye çalışabilir. Ya da ilişkiniz yoksa, mevkisi yüksek ve pek çok imkana sahip bir insan duygusal yönden sizi kandırıp sadece menfaat ilişkisi kurmak isteyebilir. Bu insan için geçici bir heves olabilirsiniz.

Kahve tabağında boğa yılanının anlamı, hane içerisinde küslük olması ve bazı sorunlar yüzünden akrabaların tartışması demektir. Bunun yanı sıra aile hayatınızda da ayrılık veya büyük hasarlar alınabilir. İlişkiniz yakın günlerde zarar görebilir. Özellikle sevdiğiniz insanın yapacağı bir hatayı af etmekte zorlanabilirsiniz.

Kahve falında boğa yılanı ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status