Boğa Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında boğa burcu yaşam tarzınızda yeni değişiklikler yapmaya teşvik edici olacaktır. Sosyal çevrenizde doğru iletişimi koruyun, aksi takdirde haklıyken haksız durumda olabilirsiniz. Bekleyen ev aktivitelerinizi ve sorumluluklarınızı bu ay bitirebilirsiniz. Bazı anormal durumlarla karşılaşabilirsiniz ama kesinlikle senin yolunu bulmanı sağlayabilir. Kendinizi aşırı yormayın, kendinize de zaman ayırmaya çalışın. Arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirebilir, davetler alabilir ve sosyal toplantıların bir parçası olabilirsin. Çocuklarınız iyi bir performans sergileyecek ve onların büyümeleri size büyük bir memnuniyet verecektir. Küçük enfeksiyonlara yakalanmamak için bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Temmuz’da boğa burçları arkadaşlarınızın, komşularınızın veya meslektaşlarınızın hayatında duygusal bir yaşam deneyimi yaşayacaksınız. Bu daha fazla ahlaki ve duygusal destek gerektirecek bir olay olacak. Çok geçmeden, arkadaşlıklarınız ile ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz ve istikrarlı ve gerçek dostluklarınız olup olmadıklarına inanacaksınız. Temmuz ayında, bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili önemli bir aile toplantısına katılacaksınız. Bu ay birçok kişinin bir nişan, bir düğünü ya da aile içindeki bir erkeğin kutlamasına katılacağınız bir ay olacak.

Temmuz ayında, bir ailenin farklı kuşakları arasındaki ilişkide uyum ve anlayışın önemi, babalar ve kız çocukları, büyükbaba ve torun gibi önemli olacak. Akrabalarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Dargın olduğunuz kişiler ile aranız düzelebilir. Bazı insanlardan sizden öğrenecekleri bir şeyler olacaktır. Daha fazla deneyime sahip birinden de fikir almaya ihtiyacınız olabilir.

Bu ay, bir başkasının sizi istemediğiniz bir şeyi yapmaya zorlaması canınızı sıkabilir. Ancak bir çatışma, aslında sizin lehinize olacaktır. Beklentiniz olmayan bir başarı elde edebileceksiniz. Sıkıntılardan veya zihinsel streslerden kaçınınız, çünkü Temmuz sizin için çok başarılı bir ay olacaktır. Sabırlı olun ve kendi kaderinize güvenin. Bu ay sürprizler doğru ya da yanlış yöne gidip gitmeyeceğinizi size gösterecek.

Temmuz ayında, mali bir belgede ya da mali işlerinizin gelişmesinde sevinecek bir fırsatınız olacak. Bazı durumlarda, yabancılardan yardım veya doğru tavsiyeler alacaksınız, ancak yine de bu tür temaslara dikkat edin.

Temmuz ayı aşk ve romantik maceralar için bir zaman olacaktır. İş yerinizde bir flört, kısa ama fırtınalı olacak ve her iki tarafa da özel bir anı bırakacaktır. Bu ilişkilerde ciddi olmaktan ve başkalarına hemen söylemekten kaçının, çünkü bu hassas bir durum olabilir, ardından ayrılık gelebilir.

Boğa Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, aşk hayatınız için elverişli görünüyor ve acil harekete geçmeniz eşinizi size doğru çekecek. Sevdiğiniz insana daha fazla ilgi göstermeniz onun size aşkını alevlendirebilir. İlişkinizdeki olumsuz etkileri sıralayabilir ve telafi etmeye çalışabilirsiniz. Çiftler, samimi bir iç yaşama yol açacak ve birbirlerine karşı sevgilerini ifade edeceklerdir. Bu ay uğurlu hissedeceksiniz ve bir fırsat için şans var.

Boğa Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay mali açıdan karışık bir etkisi olacaktır. Kazançlarınız düşebilir. Zorlu çabalarınız sadece daha az fayda sağlayabilir. Gecikmelerden ve hayal kırıklıklarından sonra harcamalarınıza dikkat edin. Mevcut fonlarınızı dikkatli bir şekilde kullanmanız ve gereksiz lüks ihtiyaçlar için harcamaları minimuma indirmeniz gerekmektedir. Bu ay, istekleriniz kısa ömürlü olabilir ve işinizin çoğu beklemede kalacaktır. Görevlerinizi tamamlarken zamana karşı dikkatli olmaya çalışın. İş arkadaşlarınızla samimi bir etkileşim kuracaksınız, bu da size destek sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status