Boğa Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında boğa burcu mesleki hedefleri üzerinde son derece azimli olacak. 10 Şubat günü Venüs balık burcuna geçiyor. Bu sebeple de arkadaşlarınızla, sosyal gruplarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca keyif aldığınız hobileri takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Kişisel gelişime önem verecek ve yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Ayrıca sizi benzersiz kılan şeylerle daha rahat hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde bir dostluk temelli başlayan bir aşk söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, bunu güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Ayrıca, tek başınıza ciddi bir şey yapmadan önce geleceğinizi paylaşacağınız insanı bekleyebilirsiniz.

Merkür 17 Şubat‘ta balık burcuna giriyor ve Güneş 18 Şubat’ta balık burcuna geçiş yapıyor. Bu nedenle bu ay arkadaşlarınızla veya bir sosyal grupla fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Onlardan çok güzel öğütler de almanız mümkündür. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak beraberinde yeni fikirler de getirebilir. Bunun yanı sıra yeni perspektifler kazanabilirsiniz. Daha objektif olabilirsiniz ve kutunun dışında düşünebilirsiniz. Ayrıca zihninize meydan okuyun ve geleceğiniz ve hayalleriniz hakkında daha fazla düşünün. Hayalleriniz için planlarınızı üzerinde çalışabilir ve hayalinizde daha da yakınlaşmak için yapmanız gereken değişiklikleri yaparken daha rahat hissedebilirsiniz. Daha bağımsız, yenilikçi ve yaratıcı olabilirsiniz ve bu ay alışılmamışlara açık olabilirsiniz.

15 Şubat günü Kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Ardından hedeflerinize ve hırslarına odaklanabilirsiniz. Bu tutulma bir hedefe ulaşmak, adımınızı atmak veya yüksek bir noktaya gelmek için ilerleme kaydetmek amacıyla size güç verebilir. Daha verimli çalışmak için iyi bir zaman olabilir. Doğru yaptığınız şeyler olumlu sonuçlanır ve başkaları gözünde değeriniz artar. Doğru insanlarla bağlantı kurabilir ve iyi ilk izlenimler yaratmak için çalışabilirsiniz. Sunulan imkanlardan faydalanabilir, uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir ve elde edebildiğiniz konularla ilgili gerçekçi ve pratik bir bakış açısına sahip olursunuz. Daha fazla sorumluluk alabilir ve sınırlamalarınız dahilinde çalışmayı öğrenebilirsiniz. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Boğa Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Boğa burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 2 Şubat ve 3 Şubat olacak. 19 Şubat tarihinden sonra sosyal faaliyetlerde bulunacaksınız. Sosyal bağlantınızı arttırarak çok zaman harcayacaksınız. Bu süreçte bekar olan boğa burçları yeni biri ile tanışabilir ve aşka yelken açabilirler. Mevcut ilişkilerde ise sürprizler ve hediyeler alınabilir.

Boğa Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Boğa burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 23 Şubat ve 24 Şubat olacak. Önceki aylardan itibaren bu ay da kariyer ilerlemesi devam ediyor. Mevcut işinizde zorlu görevleri kabul edeceksiniz ve umutlarınız artacak. Aynı zamanda işinizi değiştirmek de isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status