Boğa Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Boğa Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında boğa burcu, Boğa burcu, ilişkileri, işi ve serveti açısından bu ay dikkate değer bir gelişme yaşayacak. Satürn ve Jüpiter ile birlikte 9. evdeki Güneş pozisyonunun üzerinizde büyük bir ruhsal etkisi olacak. Kaderinizde bu ay ve önümüzdeki aylarda sizin tarafınızdan düzeltilecek olan birçok güzel şey var. Bu ay, yaşamın değerini ve kişinin yaşamında maneviyat ihtiyacını anlayacaksınız.

Aşk İlişkisi: 8. evinizdeki Venüs’ün olumsuz etkisi nedeniyle aşk artık zor olabilir. Ama yine de tutkunuz ve olumlu tutumunuzla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Partneriniz için daha çekici görünmek ve onlarla daha fazla zaman geçirmek için fazladan sıkı çalışmanız gerekebilir. Güneş, dördüncü evin efendisi 9. evde olacak, bu da seyahatlerle meşgul olabileceğiniz ve eşinizden uzakta olabileceğiniz anlamına geliyor.

Bakınız: Boğa 2021 Yorumu

Finans: Solar pozisyonu cebinizde bazı iyi değişiklikler getirebilir. Yatırımlarınızda istikrarlı bir büyüme bulacaksınız ancak büyük risk alan yatırımlardan kaçının. Venüs, 8. eviniz Yay burcunda olacak ve bu, bir miktar kayıp yaşayabileceğinizi söylüyor. Mümkün olduğunca para biriktirmeye çalışın, bu, mali durumunuzda olumlu gelişmeler sağlayabilir.

Kariyer: Profesyonel olarak zaman sana mükemmel görünüyor. İşinizde kıdemlileriniz tarafından tanınabilir ve çok çalışmaya yönlendirileceksiniz. İş seyahatleri iyi sonuçlar verecektir. Meslekten sorumlu gezegen Satürn, nimetler veren Jüpiter ve isim ve şöhretin aydınlatıcı Güneş ile birlikte bu ay kader noktanızda. Bu sizin için kariyerde yeni zirvelerin kapılarını açacak. İtibarınız şimdi istikrarlı bir şekilde artacak.

İş: Ortaklık işi ödüllendirici olabilir, ancak riskli ortaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Şimdi ağ kurmak ve iş ortakları ve özellikle yabancı ülkelerden liderler bulmak için seyahat ederseniz başarı size gelecektir, çünkü Mars şimdi Koç burcunda, 12. evinizde olacaktır. Öfkenizi ve dürtülerinizi kontrol ederseniz, şimdi büyüme ve kazanç bekleyebilirsiniz.

Profesyoneller: Boğa burcu uzmanları şu anda durgun bir zaman görebilir ve özellikle herhangi bir yaratıcı alanda iseler işlerinde büyüme yok. Kıdemlileriniz ve meslektaşlarınız bu sefer sizi desteklemeyebilir. Ancak, Jüpiter, çalışma ortamı ve üst düzey yetkililer aracılığıyla size ani kazançlar sağlayabilir, çünkü Sun şu anda Oğlak burcunda da onunla birlikte. Meslek hayatınızla ilgili bazı sürprizler bekleyebilir ve artık lider olabilirsiniz.

Sağlık: Bu sefer sağlığınız düzelecek ama en iyi haliyle olmayacak. Fazla strese girmemeye ve Yoga yapmamaya çalışın. Doğru diyet yapmak ve egzersiz yapmak formda kalmanıza yardımcı olabilir. 8. evdeki Venüs üreme organları ile ilgili bazı rahatsızlıklar verebilir, bu yüzden çok fazla duygusal davranışa kapılmamaya dikkat edin. Bir süre bekarlık yapın ve bundan yararlanın.

Eğitim: Öğrenciler bu zamanı oldukça zor bulabilirler, ancak Merkür ve Güneş’in olumlu konumu nedeniyle, kendilerini kesin bir kazanan yapacak çok zeki bir zihne sahip olacaklar. Çalışmalarında fazladan çaba sarf ederlerse iyi sonuçlar alabilirler. Merkür ve Satürn eğitim hayatınızdan sorumludur. Okula giden öğrenciler ve üniversiteye gidenler için işlerin elverişli olacağı bir zamanda Merkür, Satürn ile Oğlak burcunda olacak. Yüksek öğrenim gezegeni Satürn, Jüpiter ve Güneş ile birlikte olacak, bu yüzden tüm kargaşanın ortasında bile kurtarılacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status