Boğa Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında boğa burcu yeni fikirlere açık ve yıla pozitif bir şekilde başlıyor. 11 Ocak‘ta Merkür oğlak burcuna geçiyor. Bununla birlikte büyük fikirler bulabilir, genişleme, yol kat etmek ve keşif planları üzerinde çalışabilir ve hayat hakkında daha iyimser bir tutuma sahip olabilirsiniz. Olaylara bakış açınız daha pozitif ve iyimser olacak. Zihniniz yeni şeyler öğrenmeye açık, öğretim, yazma veya konuşma alanlarına da merakınız olabilir. İnançlarınız hakkında daha fazla düşünebilirsiniz ve maneviyatınız artabilir. Geri çekilip daha büyük resme bakarak daha gerçekçi planlar kuracak, geleceğe yönelik daha umutla kararlar alacaksınız.

17 Ocak günü Venüs kova burcuna giriyor ve hedeflerinize odaklanmak, adımınızı atmak veya yüksek bir noktaya ulaşmak için kararlı yapacak. Daha iddialı hissedecek ve daha odaklı olabilmek için fırsatlar ararken zevk alacaksınız. Hatta yoğun iş temposundan memnun olabilirsiniz. Aşk hayatında ise mevcut durum korunuyor.

19 Ocak günü Güneş Kova burcuna giriyor. Daha disiplinli ve planlı yaşamak için kararlar alabilirsiniz ve istediğiniz şey için daha fazla çalışabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, sorumluluk alabilir ve adımınızı atabilir veya doğru yaptıklarınızla ilerleme kaydedebilirsiniz.

Merkür 31 Ocak‘ta Kova burcuna giriyor ve uzun vadeli planlarınıza daha pratik bir bakış açısı ile odaklanabiliyor olacaksınız. Olabildiğince gerçekçi kararlar almaya ve planlar yapmaya çalışabilirsiniz. Hedeflerinize daha ciddi bir yaklaşımda bulunabilir ve doğru insanlarla iletişime geçebilirsiniz.

26 Ocak‘ta, Mars yay burcuna giriyor ve hayatınızı iyileştirecek daha fazla enerjiniz olacak. Olumlu dönüşümler için aracı olabilirsiniz. Uzun zamandır aradığınız konfor ve zihinsel enerjiye sahip olacaksınız. İlginizi çeken şeyler saplantı haline gelebilir ve bir şey hakkında daha fazla şey öğrenmeniz gerekiyorsa, meselenin kalbine ulaşmak için isteksiz davranabilirsiniz. Karşılıklı faydalı projeler ve girişimler üzerinde çalışabilir, sevdiklerinizle daha fazla şey paylaşabilir ve verdiğiniz sözleriniz konusunda daha ciddi olabilirsiniz.

2 Ocak‘ta Uranüs koç burcunda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç aydır geçmişi düzeltmek, geçmişi ele almak için değişiklikler yapmakla mücadele etmiş olabilirsiniz veya bilinçaltındaki sorunlarla uğraşmış olabilirsiniz. Gerileme sona erdikten sonra, şimdi ihtiyacınız olan değişiklikler üzerinde çalışabilir, böylece kafanız rahat olabilir ve büyük değişikliklere hazırlanırken sizi engelleyen şeylerden kurtulabilirsiniz.

1 Ocak‘ta su grubu olan yengeç burcunda dolunay oluşuyor. Bu sebeple başkalarına söylemeniz gerektiğini söyleyebilir, düşüncelerinizde daha açık ve dürüst olur, kendinizi duygusal olarak kolay ifade eder, daha güçlü iletişim kurabilirsiniz. Aklınız daha aktif olabilir ve bazı zor konularla kolayca meşgul olabilirsin.

15 Ocak‘ta Oğlak burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Bu büyük fikirler üzerinde çalışmanızı tetikleyecek, hayatınızı genişletmek, seyahat etmek, öğrenmek, öğretmek, yazmak veya öğrenebileceğiniz yeni bir deneyime sahip olmak için bir fırsat sunacak. Yeni ayla birlikte daha iyimser olabilirsiniz. Fırsatlara bakış açınız olumlu olacak.

31 Ocak‘ta, 2018 yılının ilk tutulması olan aslan burcunda ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma, yaptığınız şeylerde ilerleme kaydetmenize yardımcı olan uzun vadeli emek ve sorumlulukların doruk noktasına ulaşmanızı sağlayacak. İyi izlenimler yaratabilir, tanınabilir ve başarı elde edebilirsiniz. Tersine, işleri doğru yapmadıysanız veya yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekmiyorsa ya da gerçekten gerekli olmayan şeylere odaklandıysanız aksilikler veya arızalar yaşayabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Boğa Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Boğa burcu için Ocak ayında ilişkiler ve aşk hayatı için en iyi günler 5 Ocak ve 6 Ocak olacak. Aşk hayatınızda herhangi bir sürpriz gelişme olmayacak. Hayatınıza biri girmeden önce bir süre tanımak isteyebilirsiniz. Aceleci karar vermeyeceksiniz. Eşiniz ya da sevgilinizle maddi konularda bazı uzlaşmalar olacak. Ancak beklentilerin fazla olması bu ay içerisinde problem yaratabilir ve karşı taraf memnuniyetsiz olabilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2018 Yorumu

Boğa Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Boğa burcu için Ocak ayında iş hayatı, para ve kariyer alanında en iyi günler 26 Ocak, 27 Ocak ve 28 Ocak olacak. Ayın son günlerinde kazancınız artabilir ve ek gelir ya da toplu para elinize geçebilir. Bu ay iş hayatınızda daha kararlısınız. Kendinize güvenmeniz sebebi ile geleceğe yönelik kararlarınızda büyük adımlar atabilir, önemli proje fikirleri ortaya koyabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status