Boğa Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında boğa burcu, Boğa burcu insanları ilişkilerinde, kariyerinde, sağlıklarında ve zenginliklerinde gözle görülür bir gelişme ile harika bir ay geçirecekler. Gezegensel konumun kişisel gelişiminiz ve hatta kariyeriniz üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Bu ay elmas gibi parlayacaksın. Yabancı projeler için çalışıyorsanız, yabancı ile ilgili bir iş bulabilirsiniz. Konuşmanıza ve iletişiminize dikkat etmelisiniz. Kimseye karşı sert sözler kullanma. Bu ay spiritüel olabilirsiniz. Gezegenlerin de sizin üzerinizde büyük bir ruhsal etkisi olacak. Kaderinizde bu ay başarılı olmanıza yardımcı olabilecek birçok olumlu şey var. İş için yurt dışına seyahat edebilir ve ruhsal olarak gelişmek için birçok hac bölgesine seyahat edebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Gezegenlerin olumlu etkisi nedeniyle aşk artık iyi olabilir. Eşinize veya sevgilinize biraz para harcayacaksınız. Bu onu mutlu edecek. İlişkilerinizi sevginizle geliştirmelisiniz ve gezegenler sizi bunu yapmaya teşvik edeceğinden sert sözler söylememelisiniz. İş ve seyahatle meşgul olacağınız için partnerinizle zaman geçirmek için çok uğraşmanız gerekecek. Bu ay odak noktanız aileniz ve kendiniz olacak. Arkadaşlarla sosyalleşmekten daha fazla zaman geçireceksin.

Finans: Bu ayki gezegensel pozisyonlar servetinizi artırabilir ve cüzdanınıza biraz para ekleyebilir, ancak gerçek parayı görmek biraz zaman alacaktır. Yatırımlarınızda istikrarlı bir büyüme göreceksiniz ve yeni iş ortakları da sizi sevecek. Bu ay, gezegenler kişiliğinizde çevrenizdekileri memnun edecek bazı kariyer değişiklikleri ve büyük gelişmeler getirebilir. Kredileri ödeyebilirsiniz. Geleceğiniz için biraz riskli olabileceğinden, bu ay yeni kredi almamalısınız. Dikkatli olun ve dürtüsel kararlardan kaçının.

Kariyer: Gezegenler sizi akıllı, yaratıcı ve güçlü yapacağından, ay profesyonel olarak sizin için iyidir. Size iyi bir ağ oluşturma çevresi ve akranlarınızdan tanınırlık sağlayacaklar, ancak çoğunlukla işiniz yurtdışı seyahatleri içeriyorsa çok iyi yapacaksınız. Fikirlerinizi patronunuza ifade etmelisiniz. Fikirlerinizi ve planlarınızı onlarla paylaşırsanız, ancak öfkenizi veya egonuzu göstermezseniz patronunuz tarafından tanınabilirsiniz. İşle ilgili seyahatler iyi sonuçlar verebilir, ancak bazı gecikmeler olabilir. Çok çalışırsanız ve iş arkadaşlarınız ve patronunuzla iyi ilişkiler sürdürürseniz işte iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bu, kariyerinizde başarıya giden kapıları açacak. Adın parlayacak ve şimdi ünlü olacaksın. Gezegenler sizi iş yerinde daha akıllı ve sorumlu yapacak.

İş: Ortaklık işi iyi olacak, ancak riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Gezegenler sizi öfkeye yatkın hale getirebilir. Yeni iş anlaşmaları yaparken sakin kalmalı, iş ve riskli iş anlaşmalarında riskli eylemlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Özellikle diğer şehirlerden veya yurtdışından iyi iş ortakları bulabilirsiniz. Patronunuza çok çalışıyorsanız, şimdi kazançlar bekleyebilirsiniz. İş ortaklarınız hakkında doğru araştırma yapmalısınız. Kimseye körü körüne güvenmeyin. ve öfkeni kaybetme. Kendinden emin olmalısın.

Profesyoneller: Boğa burcu profesyonelleri şimdi önlerinde harika bir zaman görebilir ve özellikle devlet sektöründe veya yaratıcı alanda iseler işlerinde çok fazla büyüme görebilirler. Yaşlılar ve meslektaşlar bu ay size destek olacak. Bu ay, gezegensel pozisyonlar size şansınız ve kaderiniz aracılığıyla işte ani kazançlar sağlayabilir. Meslek hayatınızla ilgili birkaç sürpriz bekleyebilir, şimdi terfi alabilirsiniz. İki kez düşündükten sonra inancınız ve sabrınız olmalı ve sakince kararlar almalısınız.

Sağlık: Bu ay sağlık iyi olabilir, ancak migren ve baş ağrısı gibi bazı küçük sorunlar olabilir. Fazla strese girmemeye ve meditasyon yapmamaya çalışın. Güneşi ıslatmak ve Gayatri Mantra’yı zikretmek size yardımcı olacaktır. Sağlıklı bir diyet yapmak ve egzersiz yapmak sizi fit hale getirebilir. Gezegenler, boyun ağrısı ve sırt ağrısı gibi iş stresiyle ilgili bazı rahatsızlıklara neden olabilir, bu yüzden kendinizi zorlamamaya ve kendinize iyi bakmaya dikkat edin. Kızmamaya çalışın, yoksa bu ay kan basıncınızı yükseltir.

Eğitim: Öğrencilere iyi vakit geçirme garantisi verilir. Bu ay zihinsel dikkat dağınıklığından kurtulacaklar. Gezegenler onlara çok çalışmalarını sağlayacak çok parlak ve ışıltılı bir zihin verecektir. Çalışmalarına fazladan çaba gösterirlerse iyi sonuçlar alabilirler, bu nedenle zekalarını akıllıca kullanırlarsa işler tüm öğrenciler için iyi olacaktır. Gezegenler kader evinizde ve eylem evinizde olacak, bu yüzden şanslısınız. Öğretmenlerinizi dinlemeli ve onlarla konuşmamalısınız. Öğretmenlerinize saygısızlık etmeyin. Onların kutsamalarını alın.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 31

Uğursuz tarihler: 8, 9 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 24, 25, 29, 30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status