Boğa Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında boğa burcu bir süredir ertelediğiniz önemli işleri bu ay tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle geçmişte yarım kalan plan ve projeleriniz ile yeniden ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Özellikle sahip olduğunuz evinize ya da mülkünüze bir şekilde bağlı önemli sorunları çözme şansınız olacak. Bu ay mal mülk veya maddi problemleri çözmek için daha uygun olacaktır. Aile içi meseleler de çözüme kavuşabilir. Ertelenen ve yarım kalan ne varsa, bu ay çözmek için kararı elden bırakmayacaksınız.

Nisan ayında tanıdığınız insanların hayatlarında hoş olmayan bir olayla ilgili başka bir yerden haber alacaksınız. Bu haberlere üzülebilirsiniz. Başka bir şehirden veya ülkeden beklediğiniz yazışmalara veya belgelere dikkat edin. Bazı başvurular da sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da beklentileriniz karşılığını bulmayabilir. Güvendiğiniz birinin verdiği sözü tutmaması da bu ay sıkıntı yaratabilir.

Bu ay ailenizle ilgili planlarınız veya beklentileriniz, istediğiniz şekilde ilerleyecek. Bir süredir enerji ve zaman harcayacağınız şeylerde önemli gelişmeler olacak. Özellikle çok emek harcadığınız bir şeyde güzel gelişmeler olabilir. Pozitif olduğunuz müddetçe bu ay her şeyin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Özellikle maddi sorunları kolay bir şekilde halletmenizi sağlayacak sürprizler olabilir. Aile ve akrabalar ile sık sık bir araya gelinebilir. Özellikle aileden birinin söz, nişan ya da evlilik haberi vesilesi ile aile toplantıları ve kutlamalar olabilir.

Sosyal hayatınızda oldukça neşeli anlar yaşayacaksınız ya da bir kız ya da genç bir kadını ilgilendiren önemli bir olay olacak. Sevdiğiniz birinin mutluluğu sizi de mutlu edebilir. Bir çocuğun eğitimi, kariyeri ya da genel görünüşü, bu ayki önemli etkinliklerden biri olacaktır. Evli olanlar çocuklarına bu ay daha fazla zaman ayırabilirler. Belki eğitimleri ile ilgili bir takım değişiklikler olabilir. Evlat edinme veya çocuklarla ilgili yardımlar da mümkündür.

Bu ay kötü sürprizler ile de karşılaşmanız olasıdır. Hiç beklemediğiniz olaylar gelişebilir. Geçmişinizle ya da ailenizdeki sırlarla, kişisel yaşamınızla, hatırlamak istemediğiniz geçmişinizin hatalarıyla bir bağlantılı can sıkıcı durumlar yaşanabilir. Belki sizi tedirgin eden biri ile karşılaşabilirsiniz. Ya da kimsenin bilmesini istemediğiniz bir hatanız öğrenilebilir. 35 yaşın altındaki boğa kadınları kalkınma ve ilerleme için beklenilen ve beklenmedik fırsatlarla dolu çok güçlü bir ay geçirecekler.

Boğa Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Nisan ayının ikinci haftasında sevdiğiniz insan ile aranızda tartışma ya da kısa süreli ayrılık söz konusu olabilir. Anlayışsızlık yüzünden ilişkinizde sorunların artması da olasıdır. Özellikle aile üyeleri ve sevdiğiniz insan arasında kalabilirsiniz. Bu ay bekar olanlar ise yeni tanışacakları insanlar ile kısa süreli flörtler yaşayabilirler.

Boğa Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay mesleğinizde çok büyük değişiklikler söz konusu olabilir. Kariyerinizde daha fazla bağımsızlık ve radikal kararlar almak isteyeceksiniz. Belki iş değişikliği ya da terfi ile sorumluluklarınız da değişebilir. İş yerinde daha fazla özgürlük isteyebilirsiniz. Ayrıca daha çok yetki ve ayrıcalığa sahip bir iş de aramanız olasıdır. Bu ay keyif ve rahattan vazgeçerek iş hayatında daha yoğun tempoya hazır hissedebilir, daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Her ne kadar ay içinde harcamalarınız olsa da genel olarak finansal durumunuz sizi motive edecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status