Boğa Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında boğa burcu enerjisi bir hayli yüksek olacak. Çünkü sonunda bir süredir ertelediğiniz ve bekleyen her şeyi bitirmek için ideal bir zaman olacak. İşinizin kalitesi ile ön plana çıkabilirsiniz ve kaliteli işler tamamlayabilirsiniz. İletişimdeki etkinliğiniz size yardımcı olacaktır. İşle ilgili seyahatlere devam edebilirsiniz. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla iletişiminizi gözlemleyin. Sosyal çevreniz genişleyebilir ve daha fazla insan tanıyabilirsiniz. Duygularınızı kontrol altına almak ve işyerindeki konsantrasyonu artırmak için meditasyon yapmalısınız. Size endişe veren şeylere de çözüm bulmanız iyi olacaktır. Ailede biri bebek müjdesi verebilir. Sağlığınız bu ay harika olacak.

Mayıs ayında Boğa burçları hiç de hoş olmayan bir mali anlaşmazlık yaşayacaklar. Bu işyerinizde veya bir devlet (banka) kurumunda olabilir. Çalışmanız para, satış, banka veya kredi kuruluşu ile ilgiliyse, bu ay dikkatli olun. Bu ay, hayatınızda büyük bir arzu ve hırsla arzu ettiğiniz gelecekteki bir değişim hakkında size daha fazla netlik kazandıracak haber veya önerilerden memnun kalacaksınız.

Mayıs ayında bir teklifi kabul etmek için korkmayın. Sizin için uygun olan bir değişikliğin temeli olacak. Belki bu aşamada önemsiz, ama geleceğinizde çok daha önemli olacak bir değişiklik olabilir. Bu ay, mülk ile ilgili miras da dahil olmak üzere bir varlık ile sizi memnun edecektir. Belki de doğru hediye seçimini yapmak veya evinizde şenlikli bir yemek hazırlamanızı gerektiren farklı toplantılarınız ve kutlamalarınız olabilir.

Başka bir şehirde, köyde veya ülkede akrabaları olanlarınız, ilişkide geçici gerilimlere neden olacak hassas durumlarla karşılaşacaklardır. Bu şeyler sizi duygusal olarak dolduracak. Hatta sizi üzecek ya da ağlatacak. Ama her şey çabucak ve büyük bir kargaşa olmadan geçecek. Bu ayda, ilginç haberleri öğrenecek veya yakın ve uzaktaki insanlarla dostane ilişkilerinizde yararlı bilgiler edineceksiniz.

Şimdi, romantik, profesyonel bir karaktere sahip olan veya ortak ilgi alanlarına dayanan yeni bir arkadaşlığın temellerini atacaksınız. Boğa kadınları insanlarla ilgili bir toplantı için bir davet alacak veya böyle bir kişi ile önemli bir konuşma yapacaklardır. Boğa erkekleri bir çocuk ya da genç bir akrabayla ilgili kaygı ya da problemler yaşayacaklardır.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda, iç düşüncelerinizi partnerinizle paylaşmak için ideal bir zamandır. Aşk hayatında bu ay anlayışınız yüksek olacak. Güzel bir ilişki kurmak için ikiniz arasında iyi bir anlayış olmalı. Hayat partnerine derinden ve duygusal olarak güveneceksiniz. Bu ay partnerinizle birlikte neşeli gezilere çıkma şansınız var. Evlenmemiş olanlar için evlilik düşüncesi gündemde olabilir. İlişkisi olanlar da evlilik hazırlıklarına başlayabilirler.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finansal olarak, aile üyelerinin arzularını yerine getirmeleri için lüks harcamalara maruz kalabilirsiniz. Kısa seyahatler masraflarınızı karşılayabilir. Banka bakiyenizi artırabilecek diğer mali yardımlar alabilirsiniz. Bu ay kariyer hayatında önünüzde artan sorumluluklar sizi bekliyor. Verilen taahhütleri doğru bir şekilde yerine getirmenin zamanı geldi. İşyerinde takdir, size büyük bir zevk ve memnuniyet verecektir. Zorlu görevlerde bağımsız olarak çalışmayı denemelisiniz. İş yerine ulaşmada dakikliği sürdürmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status