Boğa Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında boğa burcu, Boğa burcu insanları, ilişkileri, kariyerleri, sağlıkları ve zenginlikleri açısından bu ay karışık ve ılımlı bir gelişme yaşayacaklar. Venüs ile birlikte 10. evdeki Güneş pozisyonu kariyer üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Güneş Mart ortasına kadar 11. eve taşınıyor ve size bazı kazançlar sağlıyor. Ancak arkadaşlarınıza ve meslektaşlarınıza karşı fazla egoist olmamalısınız. Satürn ve Jüpiter, hala 9. pozisyonda olacakları için büyük bir ruhsal etki yaratacaklar. Kaderinizde bu ay başarılı olmanıza yardımcı olabilecek birçok olumlu şey var. İşinizde ilerleyecek ve yaşamı takdir etmeyi öğrenecek ve ruhsal olarak gelişme ihtiyacının farkına varacaksınız. Artık bazı yurtdışı seyahatleri olabilir.

Aşk İlişkisi: Gezegenlerin olumlu etkisi nedeniyle aşk olumlu olabilir. İlişkilerinizi sevgi ve duygularınızla geliştirebilirsiniz. Partnerinize sert sözler söylemeyin. İş ve seyahatle çok meşgul olacağınız için partnerinizle zaman geçirmek için fazladan iş yapmanız gerekebilir. Bu, aile hayatını özleyebileceğiniz anlamına gelir. Mart ortasına kadar, aile arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zaman iyi olacak ve iş ile ev arasında denge kurabilirsiniz.

Finans: Gezegensel pozisyonlar bu ay servetle ilgili bazı iyi haberler getirebilir ve size biraz mutluluk getirebilir. Yatırımlarınızda istikrarlı bir büyüme olacak ve yeni iş ortakları da sizi sevecek. Mart ortasından itibaren, mali durumunuzda bazı önemli iyileştirmeler yapabilirsiniz. Kredileri ödeyebilirsiniz. Banka acenteleriyle iş yaparken dikkatli olmalısınız, iletişiminizde açık olun.

Kariyer: Ay profesyonel olarak bir miktar başarı vaat ediyor ve gezegenler size iyi ağ oluşturma becerileri ve akranlarınızın takdirini sağlayacak. Ama sadece bir isim ve şöhret kazanmak için çok çalışırsan. Gelecek için fikirleriniz hakkında patronunuzla konuşmanız gerekir. Onlara fikirlerinizi ve planlarınızı açıklarsanız, yaşlılarınız ve patronunuz tarafından tanınabilirsiniz. İş seyahatleri iyi sonuçlar verebilir ancak bazı engeller olabilir. Bu ay profesyonel hayatınızda başarıya giden kapıları açacak. Adın parlayacak. Ancak iş seyahatindeki gecikmelerden dolayı cesaretiniz kırılmamalıdır.

İş dünyası: Bazı riskli ortaklıklar bazı yasal engeller oluşturabileceğinden ve sizi öfkeye yatkın hale getirebileceğinden, ortaklık işi bu ay stresinize katkıda bulunabilir. Yeni iş anlaşmaları yaparken sakin kalırsanız ve özellikle arkadaşlarınızdan / sosyal çevrenizden iyi iş ortakları bulursanız başarı size gelecektir. Sıkı çalışırsanız, şimdi bir terfi ve kazanç bekleyebilirsiniz. Top senin kortunda.

Profesyoneller: Bu ay profesyonel hayatınızla ilgili bazı sürprizler bekleyebilir ve işyerinizde lider olabilirsiniz. İşler yolunda gitmezse kızmamalısın. İnanç ve sabrınız olmalı ve soğukkanlı kararlar almalısınız. Önünüzde harika bir zaman ve işinizde çok fazla büyüme görebilirsiniz, özellikle de hükümet sektöründe veya yaratıcı bir alandaysanız. Kıdemlileriniz ve meslektaşlarınız bu sefer size destek olacak. Gezegenler, şansınız ve kaderiniz aracılığıyla size ani kazançlar sağlayabilir.

Sağlık: Sağlığınız artık iyi durumda olabilir. Ama yine de fazla strese girmemeye çalışın. Uygun bir diyet yapmak ve egzersiz yapmak formda kalmanıza yardımcı olabilir. Gezegenler, boyun ağrısı ve sırt ağrısı gibi iş stresi ile ilgili bazı rahatsızlıklar verebilir, bu yüzden kendinizi aşırı derecede zorlamayın ve kendinize iyi bakın.

Eğitim: Öğrenciler yeni şeyler öğrenmek için mentorlarından destek alacaklar ve sınavlarında başarılı olabilirler. Öğrenciler cesaret verici ilerleme kaydedebilir ve uygun iş fırsatları arayabilirler. Olumlu gezegen konumları nedeniyle bu sefer bir şekilde iyi bulacaklar ve bu onlara onları şanslı kılacak çok parlak ve ışıltılı bir zihin verecek. Çalışmalarına fazladan çaba gösterirlerse iyi sonuçlar alabilirler. Akıllarını akıllıca kullanırlarsa işler tüm öğrenciler için olumlu olacaktır.

Hayırlı tarihler: 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 16, 17, 20, 23, 26, 27, 28, 29, 30.

Uğursuz tarihler: 1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 31.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status