Boğa Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında boğa burcu yorumunda bu ay önemli başarılar elde edeceksiniz. 6 Mart 2018’de Mekür ve hükümdarı Venüs koç burcuna giriyor ve projelerinizi tek başınıza yapabilir, yalnız başına vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Zihinsel enerjiniz yüksek olacak ve tek başınıza bir şeyler başarma gayretinde olabilirsiniz. Hayal gücünüz aktif olabilir, daha merhametli olabilirsiniz ve yaratıcı enerjinizi kullanarak keyfini çıkarabilirsiniz. 20 Mart 2018’de Güneş koç burcuna giriyor ve kendinizi geri planda tutmak, gözünde bulunmamak isteyeceksiniz. Sorumluluklarınızı ağır şekilde yerine getirebilirsiniz. Dinlenmek için yalnız başına kalmaya daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir ve bitkin hissedebilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak, Merkür Koç’ta geriliyor. Bu retro ile geçmiş, bilinçaltındaki konular veya bırakmanız gereken bir şeyle mücadele edebilirsiniz. Bir şeyleri geçmişte bırakmalısınız. Daha duygusal, savunmasız ve duyarlı olabilirsiniz. Bu duygusal yanınızı başkalarına göstermek istemeyebilirsiniz. Başkaları için fedakarlıklar yapabilirsiniz. Ancak kendinizden çok fazla ödün vermemeli veya veriyorsanız dikkatli olmanız gerekebilir. Bir şeyleri bırakmaya ve devam etmeye çalışmak için iyi bir zaman olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

31 Mart 2018’de Venüs boğa burcuna giriyor ve umursadığınız insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sosyal çevrede dikkat çekmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Daha hoş, keyifli, birlikte daha kolay ve adil fikirli olabilirsiniz. Daha sevimli ve romantik görünebilir ve söz sahibi olmaktan hoşlanabilirsiniz.

17 Mart 2018’de Mars Oğlak burcuna giriyor ve hayatınızı yeni yollarla genişletmek, yeni yerler keşfetmek ve yeni deneyimler yaşamak için daha fazla enerjiniz olabilir. Olayların pozitif tarafını görmek ve mümkün olana daha fazla zaman ve ilgi göstermek isteyerek, daha iyimser olabilirsiniz. Yeni fırsatlara açılacaksınız. Özellikle fırsatlar aramak için planlarınızı yapmak en iyisi olabilir.

9 Mart 2018’de Jüpiter, akrep burcunda geriliyor ve önümüzdeki aylarda ilişkilerinizde ve yaşamınızdaki insanlarla ilgilenmeniz gerekebilir. İlişkilerde ve ortaklıklarda uzlaşmalısınız. Başkalarına ve kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

1 Mart 2018’de, başak burcunda dolunay meydana geliyor. Sevgi ilişkilerinize odaklanabilir ve sevdiklerinizle olan sorunları çözmeye çalışabilirsiniz. Birisiyle daha yakınlaşabilir veya birisiyle daha da ayrılabilir ve daha çok sevgi bekleyebilirsiniz. Daha yaratıcı ve ilham dolu hissedebilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay oluşuyor ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni bir sosyal gruba katılabilir, tutkulu olduğunuz bir işin peşinde koşabilirsiniz. Geleceğiniz için hayallerinize odaklanmayı deneyin. 31 Mart 2018’de, terazi burcunda ikinci bir dolunay oluşuyor ve yapılması gereken işleri yapmaya çalışırken daha küçük görevleri de aksatmayın. İşler ve projeleri bitirip daha fazla çalışabilirsiniz, ancak bu ek işler gereksiz strese neden olabilir. Bu nedenle çok fazla kendinizi yormamaya çalışın. Ayrıca stres seviyenizi yönettiğinizden emin olun aksi halde ekstra tükenmiş veya hasta hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Boğa burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 1 Mart 2018, 2 Mart 2018, 28 Mart 2018, 29 Mart 2018 ve 30 Mart 2018 olacak. Bu ay bekar olanlar aşk hayatında daha fazla beklenti içerisinde olabilirler ve ardık ciddi bir ilişki isteyebilirler. İlişkisi olanlar ise sevdikleri kişiye anlayışlı yaklaşacaklar ve daha fazla sevgi bekleyecekler.

Boğa Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Boğa burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 22 Mart 2018 ve 23 Mart 2018 olacak.  İş hayatında bu ay tek başınıza daha başarılı olabilirsiniz. İşleri biraz yavaştan alsanız da ayın ortasından sonra idealleriniz için daha fazla hırslanacak ve ertelediğiniz işleri tamamlayacaksınız. Maddi yönden de olumlu bir ya sizleri bekliyor.

YORUMLAR

  1. Zohre dedi ki:

    Harika bayildim

DMCA.com Protection Status