Boğa Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında boğa burcu için hayattan zevk alması için iyi bir ay olabilir. Yetenekleriniz tüm dönem boyunca sizin için oldukça yararlı olabilir. İletişiminiz özellikle böyle olabilir ve bu nedenle onu uygun şekilde kullanmaya çalışın. Bazılarınız zihinsel huzur ve enerji elde etmek için hacca gidebilirsiniz. Finansal büyümeniz iyi olmalı ve genel harcamalarınız da olabilir. Faaliyetleriniz profesyonel gelişiminize yardımcı olabilir ve dolayısıyla onunla devam etmeye çalışın. Ayrıca, tavrınızı göstermemeye veya sevdiklerinize zor davranmamaya çalışın, bu da imajınızı bozabilir. Sağlığınız muhtemelen iyi olacaktır ve tüm faaliyetlerinizde enerjik görünebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Bazılarınızın aşk ilginize yaptığı teklifin şimdi kabul edilmesi çok muhtemel. Partnerinizi çok daha derinlemesine anlayabilir ve ona gerçek aşkınızın güvenini ve tadını verebilirsiniz. Ev içi mutluluk tatmin edici olabilir. Gelişen kişiliğiniz ve kişisel gelişiminiz, hayata daha iyi yerleşmeniz için eklenen noktalar olabilir.

Finans: Finansal büyüme bu ayda sağlıklı görünüyor. Borçlanmadan tüm ihtiyaçlarınızı yerine getirebilirsiniz, beklemede olan bazı mali aidatlar da oldukça beklenmedik bir şekilde size geri dönebilir. Ama prestijiniz için akrabalarınıza maddi yardım vermekten kaçının.

Kariyer: Kariyer gelişimi, mantıklı kararlarınıza dayalı olarak iyi olmalıdır. Bazılarınız için mevcut işte bazı değişiklikler olabilirken, yeni istihdam için daha iyi beklentiler de var. Durumları iyileştirmek için her fırsatı doğru şekilde kullanmaya çalışın. Üstleriniz enerjik performansınızı takdir edebilir ve bu size ilerleme şansı verebilir.

İş: Yeni iş bağlantıları sizi tatmin edebilir. Ticaretinizi geliştirmek için aktif olarak çalışmanız muhtemeldir ve beklenen hedefleri kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Ancak ortaklarınız, sizin tarafınızdan kendilerine verilen bazı görevlerden kaçınmaya çalışabilir, bu nedenle onları mantıklı ve diplomatik bir şekilde halletmeniz gerekebilir. Lütfen yapılan taahhüt gereği toplantılara katılmaya öncelik verin.

Profesyoneller: Performansınız bu ay arzunuza göre size bir kimlik kazandırabilir. Ancak, yoğun çalışma programınız nedeniyle zamanında tamamlamanız zor bulabileceğiniz mevcut işler için bolca zaman ayırmanız gerekebilir. Sözlü taahhütleriniz bile amirleriniz tarafından ciddiye alınabilir, bu yüzden lütfen sözler verirken dikkatli olun.

Sağlık: Sağlığınız bu ay hızla iyileşebilir. Kişisel bir gezi bazılarınıza zihinsel rahatlama ve güç sağlayabilir, bu yüzden şimdiden planlayın. Ancak uzun yolculuklardan kaçınmanız ve bunun yerine alternatif seyahat modlarına bakmanız daha iyi olur.

Eğitim: Sınavlarınıza son derece emin bir şekilde girip şimdi tamamlamalısınız. Yüksek öğrenim görenler, çalışmalarda iyi sonuçlar elde etmeyi umabilirler. Bazı öğrenciler, tanınmış kurumlardan burs veya mali yardım almaya bile hak kazanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status