Boğa Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında boğa burcu için olumlu bir ay olması bekleniyor. İşlerinde mükemmellik olacak ve aynı anda birden çok görevi ele alabilirler. Arkadaşlar ve ortaklar onları çok takdir edebilir ve ünleri yükselebilir. Aynı zamanda sosyal hizmete de katılabilirler. Diğer yandan da diğer katılımcılarla birlikte yeni toplantılar ve bunlarla birlikte eğlenme için de fırsatınız olacak. İyimser yaklaşımları onları iyi bir şekilde destekleyebilir ve başarıya ulaşabilir. Ancak, komşularla samimi bir ilişki geliştirip onlarla kaliteli zaman geçirmeleri iyi olur. Aşk hayatınızda daha fazla paylaşım içinde olmanız gerekebilir. Maddi olanaklarınızı da sevdiğiniz insan ile paylaşmanız gerekecek. Bu ikiniz için de bu ay oldukça önemli olabilir.

Kasım’da boğa burçları arkadaş veya akrabalarınla hayatında önemli tatillerle ilgili bir araya gelme veya seyahat etme fırsatınız olacaktır. Bir nişan, düğün gibi kutlamalar ile ilgili etkinliklere katılmak mümkündür. İki kişinin bir araya gelmesine, birbirlerine aşık olmasına ve yeni bir aile kurmasına aracı olabilirsiniz. Bu ay, kendi hakkınızda bazı çatışmalara meydan okuyacaksınız. Sonunda, her iki tarafın da kendini savunma hakkı olduğu ortaya çıkacak, ama duygusal olarak incinmiş veya tatminsiz kalacaksınız. Kasım, sizin için önemli olan şeylere zaman ayırmak için de iyi bir aydır. Kendinizi anlaşmazlıklara veya diğer olumsuz duygulara maruz bırakmayın.

Bu ay olumlu gelişme, evinizin iyileştirilmesi, farklı onarım veya yeni mülkün satın alınması ile ilgili planları içerecektir. Kasım ayındaki endişelerinizden bazıları, bir adamın sağlığıyla veya hatalarının bir sonucu olarak olaylarla ilgili olacaktır. Her iki durumda da, işler olumlu bir gelişme gösterecek. Ancak çeşitli gergin durumlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu ayki sürprizler aşk hayatınızla ilgili olacak.

Bazı insanlar ile ciddi görüşmeler ve iş anlaşmaları yapılabilir. Çoğu durumda, Koç, Aslan ya da Yay burcu altında doğmuş insanlarla bağlantı kurabilirler (zorunlu olmasa da). İyi olaylar, aileden ancak evinizde yaşamayan bir kız veya genç bir kadının etrafında beklenebilir. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan bir kadın, hayatınızda önemli bir etki oluşturacaktır: kişisel toplantı, işiniz, aile ilişkileriniz ve daha fazlası ile ilgili yardımı dokunabilir.

Boğa Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşka ve ilişkilerde, bazı şeyler umut verici olur. Karşılıklı iletişim güçlendirilebilir ve bazı şeylerin yanlış anlaşılması sevgililer arasında kısa süreli tatsızlıklara sebep olabilir. Bazıları ise kendi seçtikleri ve başkasının aracı olmadığı biri ile evlenebilir. Evli insanların hayatında romantizm olacak, barışa, eğlenceye ve neşeye daha fazla zamanınız olacak. Ayrıca, bazı önemli ev işlerini yaşam arkadaşlarının memnuniyetini karşılayabilecek ve bu da evlilik bağını güçlendirebilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2019 Yorumu

Boğa Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Finans, Kasım ayında doğan boğa burcu için iyi olur. Farklı kaynaklardan iyi bir para akışı olabilir, masraflar ise kontrol altında olacaktır. Gelecekte onlara çok yardımcı olabileceğinden, kendilerinin gelebilecekleri finansal danışmanların rehberliklerini yapmaları ve sistematik yatırımlar yapmaları tavsiye edilir. Kariyer hayatında yükseliş, yeni umutlar ve özlemlere yol açabilir. Ay boyunca sık seyahatler olabilir ve iş seyahatlerini kabul etmeleri daha iyidir. Çünkü bu onların kariyerlerinde onlara yardımcı olabilir. Becerilerini geliştirmeye devam etmeli ve kendinizi birçok zorluğa karşı koyabilmek için hazır tutmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status