Boğa Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında boğa burcu hem özel hayatlarında hem de sosyal hayatlarında bir hayli hareketli olacaklar. Merkür 5 Kasım‘da ateş grubu olan Yay burcuna giriyor ve yoğun konularla ciddi konulara odaklanabilirsiniz. İlgi alanlarınızda saplantılı hale gelebilir ve bulmanız gereken her şeyi bulana kadar odaklanmaya devam edebilirsiniz. Daha iyi bir dönüşüm için planlar üzerinde çalışabilir ve hayata ve durumlara daha ciddi bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Konuşmalara hakim olabilirsiniz ve insanlar sizi dinleyebilir, ancak yüzeysel sohbette biraz sabırsız olabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım‘da Yay’da Merkür’e katılır ve ciddi bir şeyler üzerine odaklandığınızda, tamamen bir şeyler üzerine yatırım yaptığınızda veya gizemli bir şekilde çalıştığınızda en iyi sonucu alabilirsiniz. Benliğinizin dönüşümü üzerinde çalışabilir, yenilgiden ders alabilir ve iradenizin daha güçlü olduğunu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle duygusal olarak daha fazla yakınlaşmak ve bağlılık duyduğunuzu bilmek isteyebilirsiniz. Daha yoğun, tutkulu veya gizemli gibi karşılanabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım‘da karşınıza çıkan su grubu Akrep’e giriyor ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenin ve hayatınızdaki ve ilişkilerdeki insanlara daha fazla odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizin yanınızda olması sizi rahatlatabilir ve sevdiklerinizin sizin kadar kararlı olduğunuzu bilmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda daha fazla denge düzen isteyebilir ve daha fazla uzlaşma sağlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar için sevdikleri öncelikli olacak. İlişkisi olmayanlar ise saygı ve sevginin olduğu bir aşk için arayışta olabilirler.

Neptün, su grubundan Balık burcunda geriye doğru ilerleyişe son verir ve son birkaç ay içinde, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarla, geleceğiniz için düşlediğiniz hayallerle ve tutkulu şeyler ile uğraşmak için mücadele etmiş olabilirsiniz. Bu dönüşüm sonunda, yine de başkalarına güvenmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

4 Kasım‘da dolunay Boğa burcunda görülür. Doğru yaptıklarınızla ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak bazı konulara yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekiyor. Duygularınız daha da artabilir ve hissettiğiniz şeylerle daha açık olabilirsiniz. Başkalarından daha fazla destek lazım olabilir. Akrep’de 18 Kasım‘da yeni bir ay meydana geliyor ve yeni insanlarla tanışabilir, yeni bir ilişki kurabilir veya ortaklık kurabilir, uzlaşabilir, pazarlık edebilir, denge kurabilir, barış içinde kalabilirsiniz. Ayın sonlarına doğru kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki insanlara daha çekici gelebilir ve daha destekleyici olabilirsiniz.

Boğa Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

11 Kasım, 12 Kasım ve 13 Kasım tarihleri aşk hayatınızda şanslı günler olacak. Bu günlerde yeni bir aşka yelken açabilir, aşk hayatınızda farklı bir döneme girebilir, var olan ilişkinizde beraberliğinizi ciddileştirebilirsiniz. Bu ay sevdiğiniz insana fazlasıyla zaman harcayarak onu mutlu etmek istiyorsunuz. Karşılık bulduğunuz takdirde partneriniz ile aranızdaki bağ güçlenecek.

Boğa Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

5 Kasım ve 6 Kasım tarihlerinde iş hayatı ve para yönünden şanslı olabilirsiniz. Doğru bir ekonomi planı yaparak, para sıkıntısını engelleyebilirsiniz. Ekstra harcamalar çıkıyor olsa da, bir şekilde mali konular kontrolünüz altında olacak. Kariyer alanında ekip çalışması yaparak ve doğru iletişim kurarak, iş hayatında bağlantılarınızı güçlendirerek ilerleme kaydediyor olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla gerginlikten uzak durmaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status