Boğa Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında boğa burcu, iyi mizah, cesaret, zeka, zenginlik ve ilerleme ile dolu güzel bir ay geçirecek. İlişkileri, kariyerleri ve sağlıkları açısından özellikle iyi bir ay olacak. Ayın ortasından sonraki gezegen konumları, kişisel gelişiminiz ve refahınız üzerinde iyi bir etki sağlayacaktır. Bu ay iletişim becerilerinizi geliştirmeye odaklanacaksınız ve şimdi öfke ve gururu bırakmanın zamanı geldi. Yurtdışıyla ilgili iş veya projeler alabilirsiniz. Gezegenler bu ay aile üyelerinizle ilgili bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir, bu nedenle kimseye karşı sert sözler kullanmaktan kaçının. Gezegenler de sizin üzerinizde büyük bir manevi etkiye sahip olacak. Kaderinizde bu ay başarılı olmanıza yardımcı olabilecek olumlu şeyler var. Odak noktanız, bekleyen tüm görevlerinizi tamamlamak olacaktır. Sağlık iyi olacak, ama daha çok kendine bakmalısın. Çalışmalar iyi olacak, ancak bazı dikkat dağıtıcı unsurların olabilir.

Aşk İlişkisi: Aşk artık sizin için iyi olabilir. Eşiniz veya sevgilinizle güzel zamanlar olabilir ve özellikle aile üyelerinizle olan aşk artacaktır. Dilek ve arzularınızı net bir şekilde iletmeye çalışın. Gezegenler sizi sinirlendirebileceği için ilişkilerinizi sevgi yoluyla geliştirmeli ve sert sözler söylememelisiniz. Ailenizin fazla çalışmasına öncelik verebilir, bu da sevgiyi büyütebilir. Bu, bu ay odaklanmanızın aileniz için zenginlik kazanmak ve aynı zamanda küçük erkek veya kız kardeşinizle ilişkinizi düzeltmek olacağı anlamına geliyor. Ailenize daha fazla zaman ayıracak ve servet birikimine odaklanacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyalleşemeyebilirsiniz ve bu onların sonundan bazı soruları gündeme getirebilir.

Finans: Bu ayki gezegensel pozisyonlar servetinizi artırabilir, ancak parayı görmek biraz zaman alacaktır. Yatırımlarınızda istikrarlı bir büyüme bulacaksınız ve yeni iş ortakları da sizi sevecek. Gezegenler, çevrenizdeki insanları memnun edecek bazı kariyer değişikliklerine ve konuşmanızda büyük gelişmelere neden olabilir. Borçları ödeyebilirsiniz. Eşinize ve aile üyelerinize sormadan yeni finansal yatırım yapmayın.

Kariyer: Profesyonel olarak sizin için karışık bir ay. Bazı iyi gezegen yerleşimleri, terfi alma veya maaş zammı açısından sizi olumlu yönde etkileyebilir. Ama bunu beklemen gerekebilir. İşiniz yabancı projeler içeriyorsa ve aynı zamanda kendi ülkenizde çalışıyorsanız size iyi para verecektir. Egonuzu göstermezseniz patronunuz tarafından övülebilirsiniz. İş seyahatleri iyi sonuçlar getirebilir, ancak bazı gecikmeler olabilir. Yaşlılarınızı dinlemeyi öğrenir ve her şeyi çok ciddiye almazsanız, işte iyi sonuçlar alabilirsiniz. Gezegenler sizi işte daha akıllı ve sorumlu yapacak. İyi sonuçlar görmek için biraz sabırlı olmalısın. Eleştirilere açık olmalısın.

İş: Bu ay, ticari karınızı amaçsızca artırmak yerine müşterilerinizle iyi bir ilişki kurmaya odaklanmalısınız. Onlarla bir fincan kahve eşliğinde tanışabilir ve iş fikirlerinizi kişisel bir insan dokunuşuyla satabilirsiniz. Özellikle diğer şehirlerden veya yurtdışından iyi iş ortakları bulabilirsiniz. Geçmişlerini araştırmadan tedarikçilere iş dünyasında güvenmeyin. Ortaklık işi şimdi iyi olabilir ve gezegenler bu ay sizi iyi bir işadamı yapacak ve zenginleşeceksiniz. Ancak, yanlış iş anlaşmalarına para harcamaktan uzak durmalısınız.

Profesyoneller: Önünüzde harika bir zaman var ve özellikle yaratıcı alanlardaysanız işte çok fazla büyüme sizi bekliyor. Yaşlılarınız ve meslektaşlarınız bu ayki performansınızı beğenecekler, ancak öfkenizi veya gururunuzu göstermeyerek onların iyi kitaplarında olmayı öğrenmelisiniz. Bu, şansınız ve kaderiniz aracılığıyla işte size ani kazançlar sağlayabilir. Meslek hayatınızla ilgili bazı sürprizler bekleyin ve şimdi terfi alabilirsiniz. İnanç ve sabrınız olmalı ve soğukkanlı kararlar vermelisiniz. Acele etmeyin. İşinizi zamanında bitirin ve kendinize iyi bir isim alın.

Sağlık: Bu ay sağlık iyi olabilir. Ama strese girmemeye çalışın. Güneşe dalmak ve Gayatri Mantra’yı söylemek iyi olacak. Uygun bir diyet uygulamak ve egzersiz yapmak formda kalmanıza yardımcı olabilir. Gezegenler seyahatle ilgili bazı rahatsızlıklar verebilir. Boyun ağrınız ve sırt ağrınız olabilir, bu yüzden kendinizi çok fazla zorlamamaya dikkat edin. Öfkeni kaybetmemeye çalış. Yemeğinize daha az tuz ve şeker ekleyebilir ve bir sattvik diyeti yemeye çalışabilirsiniz.

Eğitim: Gezegenlerin olumlu konumu nedeniyle öğrenciler bunu iyi bir zaman bulacaklar. Bu ay dikkat dağınıklığından kurtulacaklar. Gezegenler, eylemleriniz aracılığıyla kaderinizi etkileyecek ve çok çalışırsanız, şanslı olabilirsiniz. Gezegenler size çok çalışmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza neden olabilecek parlak ve ışıltılı bir zihin verecektir.

Şanslı tarihler: 7, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28

Uğursuz tarihler: 1, 2,3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 24, 25, 29, 30.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status