Boğa Burcu Haziran 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Haziran ayında boğa burcu verimli bir zaman geçirecekler. Geliriniz artacak ve elinize geçen para tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacaktır. İşle ilgili uzak seyahatlere çıkabilirsiniz, ancak yolculuk sırasında dikkatli olmalısınız. Finansal hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ancak, lüks ihtiyaçlarınız için ek masraflar olabilir. Bu ay, bekarsanız yeni ilişkilere girmeniz ve mevcut ilişkisi olanların da ilişkinizi geliştirmeniz için elverişli olacaktır. Sevdiğiniz insanın size pek çok konuda bu ay faydası dokunabilir. Ailenizde şüpheli durumlar olabilir ve ancak akrabalarınızla mutlu zaman geçirebilirsiniz. Sağlık durumun bu ay iyi olacak.

Haziran’da Boğa burçları akrabalarınızdan, komşularınızdan veya yakın dostlarınızdan bir erkek ya da genç bir adamın hayatındaki önemli olaylar hatırlanabilir. Bu ay senin için kolay bir ay olmayacak. Aksine, bir kimseye yanlış inancınız, beklentiler ya da verilen sözlerin tutulmaması ile ilgili bazı karmaşık anlar yaşayacaksınız. Birçok boğa burcu artık samimiyetsiz ya da yalan söyleyen kişileri hayatlarından çıkarabilirler.

Bu ayki toplantılar, ciddi veya politik bir sebeple ilgili önemli ilişkilerinizi veya sosyal aktivitelerinizi teşvik edecektir. Şimdi, çevrenizdeki bir çocuk veya başka gençlerle ilgili kişisel umutlarınız olacaktır. Birçoğunuz doğum ile ilgili bir olay veya hamilelik ile ilgili sürpriz haberler alabilirler.

Haziran ayında, sizin için veya sizin yararınıza bir şey yapmaya çalışacak biri hakkında haberlerden memnun kalacaksınız. Mali yönden esas olarak ev, hane ile ilgili harcamalar olacaktır. Ailenin bütçesinden makul olmayan harcamalar aile içinde gerginliğe neden olacaktır.

Bu ay, özel bir tavrınız veya özel bir ilişkiniz olduğu bir erkekle ilgili hoş olmayan haberler duygusal olarak etkileyebilir. Boğa erkekleri kötümser bir ruh halinden kaçınmalılar. Şimdi geleceğiniz için cesur ve iyimser planlar yapma zamanı.

Haziran ayında, özellikle maddi veya kazanç durumlarında taahhütleriniz varsa, özellikle boğa kadınlarına önemli başarılar getirebilir. Ancak, dikkatsizlik, kibir ya da kendini beğenme gibi olaylara dikkat edin.

Boğa Burcu Haziran 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay eşinizle sağlıklı bir etkileşim sürdürmelisiniz. Yaşam partneriniz olabilecek özel kişiyle mükemmel iletişim kurabilirsiniz. Bu ay evlilik uyumunun tadını çıkaracaksınız ve aranızda anlaşmazlıklar ortadan kalkacak. Aile üyelerinizle samimi bir ilişkiye sahip olmalısınız. Bu ay bekar olanlar arkadaş çevresinden biri ile flört edebilirler.

Boğa Burcu Haziran 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali durumunuz bu ay düzgün olacaktır. Bununla birlikte, kişisel ihtiyaçlarınız için harcamalarınız olabilir. Arkadaşlarınız size destek olur ve ihtiyaç duyduklarında para yardımı yapabilirler. Beklenmedik finansal kazançlar da alabilirsiniz. Eğlenceler için de masraflar olabilir. Bu ay uzun vadeli yatırımlar için plan yapabilirsiniz. Kariyer büyümeniz iyi olacak ve tüm çabalarınızda başarıdan zevk alacaksınız. Altınızda çalışan kişilerin desteğiyle iş baskısından kurtulmuş olabilirsiniz. İş yerinizdeki üst düzey yöneticilerinizle tartışmaya girmekten kaçının. Uzun bir aradan sonra, iş arayanlar bilgi ve becerilerine en uygun olan uygun bir iş bulabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status