Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Temmuz 2018 – 15 Temmuz 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan bir kadının hayatındaki ilgi çekici olayları izliyor olacaksınız. Birine yardımcı olabilir, elinizden geleni yapmaya çalışabilirsiniz. Genel olarak, kadınların bu haftaki hareketleriniz ve kararlarınız üzerindeki etkisi olumlu olacaktır. Bu hafta, birçok boğa burcu aileden gelen bir kadından gelecek paradan keyif alacak. Aile içerisinde size borcu olan biri de ödeme yapabilir. İyi gelişme, iş ilişkilerinden ya da kadınlarla çalışmaktan kaynaklanacaktır. İş ortamında bu hafta uyumlu olabilirsiniz. Anlaşmazlık yaşadığınız biri ile de dostluk başlayabilir.

Boğa burcu bu hafta sizin için önemli olan hedefler veya kararlar, başka bir yerde yaşayan veya çalışan bir kişinin hedeflerine ve kararlarına bağlı olacaktır. Beklenti içerisinde bu haftayı geçirebilirsiniz. Birine bağlı hayatınızı şekillendirmeniz gerekebilir. Aşk hayatında ilişkilerinde tartışmalara izin vermeyin. Çünkü ilişkilerinizi soğutacak ve hatta sizi belirli bir karar veya geçici ayrılığa sürükleyebilir.

9 Temmuz – 15 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta hem kendi görevleriniz için çalışabilir, bir yandan da verdiğiniz sözleri tutabilirsiniz. Bu hafta, daha iyi gerçekleşme ve verimlilik için profesyonel veya iş planlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Yeni koşullar oluşabilir. Ya da daha iyi fikirler ve fırsatlar nedeniyle birini reddetmek mümkündür.

Hafta boyunca birçok kişi beklenmedik bir tatsız olayla karşılaşır. Maddi bir kayıp da söz konusu olabilir. Artık yardımlarınızla başarılı olmak, fikirlerinden birini gerçekleştirmek veya politik-sosyal bir etkinlikte yer almak isteyen bir kişi ile önemli ve acil bir konuşma yapacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta, alışveriş yapmak ya da evinizde değişiklikler yapmak için iyi bir zamanınız olacak. Ev içi eksiklerinizi giderebilir, istediklerinizi alarak yüklü harcamalar yapabilirsiniz. Bir kutlama için de masraf yapmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status