Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta olabildiğince fazla iş çıkarmaya çalışarak başlayabilirsiniz. Zaman ve enerjinizle daha üretken ve verimli olabilir, elinizdeki işleri tamamlayarak sorumluluklarınızı azaltabilirsiniz. Venüs, Pazartesi günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet ediyor ve büyük fikirler bulup daha iyimser düşünebilirsiniz. Venüs, Salı günü Mars’a olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple enerjiniz yüksek olacak ve hevesli olabilirsiniz. Aklınıza gelen yeni fikirleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı iş projeleri veya eğitim hayatı ile ilgili yeni hedef ve fikirler de sizi heyecanlandırabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde dikkatinizi sevdiğiniz insanlara odaklayabilirsiniz. Ayrıca iş hayatında da bazı kişilerle bağınızı güçlendirmeniz olasıdır. Başkalarına daha fazla zaman ve enerji ayırmanız gerekebilir. Başka insanların problemlerine yardım edebilir, onlara destek verebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Merkür Perşembe günü Oğlak burcuna giriyor. Önümüzdeki haftalarda daha iyimser düşünebilir, başarı, ilerleme ve keşif planları üzerinde çalışabilirsiniz. Venüs sert bir şekilde Cumartesi günü Uranüs’e isabet ediyor olacak. Bu sebeple rahatlık bölgenizde kalabilir veya daha asi bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Hafta sonu, araştırma yapabilir, daha derin konular hakkında bilgi edinmeye başlayabilir ve önem verdiğiniz şey hakkında daha tutkulu olabilirsiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta seyahat edebilir veya başka yerde yaşayan insanlarla bağlantılı olanlarla ilgili çeşitli olayları veya fırsatları değerlendirebilirsiniz. Yakınlardaki ve uzaktaki insanlarla yapılan geziler sizin için iyi olacak. Aile içerisinde de güzel olaylar olabilir ve aile fertleriyle sorunlarınız bitebilir.

Bu hafta bazı konularda fikirlerinizi tartışmak ve yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Kısacası kişisel başarılarınız bu hafta sizin için çok önemli olacak. Hatta aile içinde bir kişinin başarısı (eğitim başarısı dahil) nedeniyle bu hafta bir sevinç havası esebilir. Mali açıdan sizin durumunuz biraz sıkıntılı olabilir. Çeşitli engeller, zorluklarla, zor insanlarla çalışmanız veya bazı gerekliliklerle karşı karşıya kalmanız olasıdır. Çalışmanız para ile alakalıysa, olabildiğince mesleki görevlerinize odaklanın.

Boğa burcunda aşk bu hafta farklı sürprizler getiriyor. Eski romantik ilişkinizi özleyebilir ya da yeni biri ile tanışarak bir anda ona yoğun duygular hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta, akrabalarınızdaki bir adamla ilgili çeşitli etkinlikler veya yükümlülüklerle meşgul olacaksınız. Ailede bir erkek ile ilgili de önemli gelişmeler söz konusu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status