Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli olayların ya da etkinliklerin bazıları, bir erkekle yapılan konuşmalarla ya da eylemlerle ilgili olacaktır. Stresli durumlardan bazıları bir kız ya da genç bir kadınla ilgili olacaktır. Bir kadınla ayrılmanın tatsız bir şekilde çatışması mümkündür. Bu hafta sizin için uygun olan bir dizi durum veya deneyim yaratabilir, ancak eylemlerinizdeki samimiyetsizlikler sizin için de aynı şeyi tetikleyecektir. Bu tür eylemlere, özellikle de parayla bağlantı kurabilmelerine izin vermeyin. Aslında para, bu hafta sizin asıl amacınız olabilir, çünkü kolay veya hızlı para kazanma fırsatı çoğunuzun karşısına çıkar.

Boğa burcu bu hafta önemli bir olay veya kadının şansıyla hatırlanacak. Boğa, Oğlak burcu veya Başak burcunun altında doğmuş olması muhtemeldir (ama bu gerekli değildir). Boğa erkekleri daha iyi ücretli işler, işlerinden daha iyi mali performans, ekstra çalışma ve daha fazlası için net kazançları olacaktır. Genç Boğa kadınlarının, riskli eylemlerden, dürtüsel kararlardan ve hayatlarında geri dönüşü olmayan kaos yaratabilecek herhangi bir şeyden kaçınmak için kişisel eşyalarını halka açık bir yerde korumaları gerekir.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden cumaya enerjinizde bir artış Çarşamba günü bir zirveye varıyor. Ancak bu, altta yatan rekabet gerginliği varsa, ilişki zorluklarına neden olabilir. Bununla birlikte, her iki eşin de eşit derecede güçlü egolara sahip olduğu sağlıklı bir ilişkide, daha fazla canlandırıcı aktivite olasıdır. Fiziksel gerginlik spor, egzersiz veya yaratıcı çalışma yoluyla serbest bırakılabilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ekim Yorumu

Perşembe gününden Pazar gününe kadar, büyük ölçekli planların meyvelerini kazanabilme yeteneğine odaklanmış bir akıl getiriyor. Diğer gelişmiş zihinsel beceriler mükemmel konsantrasyon, iyi hafıza ve organizasyon becerilerini içerir. Yeteneğinizin en iyisi için yürütülen bir hedefi veya planı görmek için avantajlı olacak. Kardeşler için değil, ebeveynler ve çocuklar için de ekstra sorumluluk hissedebilirsiniz. Gelenek ve atalara karşı güçlü bir saygı, düşüncenizi ve iletişiminizi etkileyecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status