Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Ocak 2019 – 13 Ocak 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta bir adamı sözlerle veya davranışlarla rahatsız edebilir veya yaralayabilirsiniz. Davranışlarında böyle bir tutum veya sözlerindeki iğnelemenin nedenini arayacaksınız. Hafta içi işiniz veya eğitim için iyi olacak, çünkü yeni, daha az gelişmiş fırsatlar ortaya çıkacak. Yeni pazarlar açmak için yeni bağlantılar yaratacak ve daha fazlası olabilir. Bu, yeni bir iş aramak veya şu anda meşgul olduğunuz işi büyütmek için iyi bir hafta olacak. Haftanın faydalı etkisi, bir tür eğitim ile meşgul olanlar tarafından da hissedilecektir. Hafta boyunca, muhtemelen tanıdığınız birisini ilgilendiren hoş olmayan haberler sizi şaşırtacak. Ancak bu sizin için önemli bir durumun gelişmesiyle de ilgili olabilir.

Boğa burcu bu hafta adli veya yasal işlem için elverişsiz bir dönem olacaktır. Hafta boyunca planlarınızın çoğu, etrafınızdaki insanların yaşamlarındaki bazı olumsuz etkilerle başa çıkmanız gerektiğinden, beklenmedik veya istenmeyen değişiklikler yaşayacak.

7 Ocak – 13 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya hisleriniz, sezgisel tarafınız beceriler kazanmak için rasyonel düşünce süreçlerinizle dengelenir. Başkalarını kolayca okuyabilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sağlam yargılama ve karar verme becerileriniz için kendi duygularınızla temasa geçeceksiniz. Böylece, arkadaş edinme ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurma konusunda iyiye işaret eden daha samimi bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ocak 2019

Perşembeden pazara yoğun ve derin deneyimler getiriyor. Olumlu bir dönüşüme izin vererek kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacaksınız. Ayrıca, bu daha büyük gücü uygulayabilir ve yaşamınızdaki olaylar ve etrafınızdaki insanlar üzerinde etkide bulunabilirsiniz. İktidar ve otorite konumundaki insanlarla ilişkiler iyi gitmeli ve üstler üzerinde büyük bir etki yaratabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status