Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık boğa burcu yorumunuzda bu hafta Merkür Yay burcu içine hareket edecek ve Venüs Akrep burcu gizemli sularına dalış yapacak. Merkür, iletişim, teknoloji ve medya gezegeninin 8.evinde olduğu için duygusal ilişkileri ve dönüşümleri tetikleyecektir. Mali konularınızda çok fazla iletişim söz konusu olacak. Yeni bir proje başlatmaya çalışacaksınız. Ortak bir proje de olabilir.

Birincil odak, finansal konuların çözülmesinde olacaktır. Bire bir toplantılar da görülüyor. İş ortaklarınız sizinle paylaşacak önemli bilgilere sahip olacaklar. Bazı duygusal stres durumları söz konusu olabilir. Ortak varlıklar ve miraslarla ilgili konular ortaya çıkabilir.

6-12 Kasım 2017 Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, Akrep burcunun gizemli sularına taşınacak ve partner, iş ilişkilerinin, anlaşmaların ve sözleşmelerin 7.evini tetikleyecek. Aşk ve ilişkilerde dikkatli olun. Evlilik veya romantik bir ilişkiye başlama söz konusu olabilir. İş ilişkileri ve anlaşmalar da bu evde görülüyor. Bu nedenle, bu sizin ortaklarınız ve açık düşmanlarınız için de çok önemli bir zamandır.

Mevcut durumu daha iyi anlayabilmek için biraz yavaşlatmanız gerekebilir. Güneş de bu hafta boğa burçlarında bu evde olacak. Bu yüzden lütfen dikkatli olun. İlişkilerde barış ve dengeyi sağlayabilecek çözümleri aramak için iyi bir zamandır.

Boğa Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Büyük ihtimalle özel biriyle tatlı, sevgi dolu beraberliğinizden zaten zevk alıyorsunuzdur. 10 Kasım’da boğa burçları şanslı Jüpiter gezegenine geçerek, 12 yıldır ilk kez ortaklık sektörüne giriyor ve ciddi kararlı sevgi umutlarını tetikledi. Zaten bağlanırsanız, siz ve sevginiz muhtemelen bir süre daha olduğundan daha fazla uyum içerisinde ilişki süreceksiniz. Bu hafta aşk hayatınızda yüzünüz gülecek ve sevdiğiniz insanla güzel olaylar yaşayacak, mutlu olacaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayanlar da yeni bir aşk heyecanı yakalayabilirler. Venüs de ortaklık evine geçecek ve 1 Aralık tarihine kadar burada kalacaktır. Aralık ayına kadar sevildiğinizi en yoğun şekilde hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bir tatil ya da bir ofiste flört için şanslısınız. Hoşlandığınız iş arkadaşınızla aranızda kıvılcım olabilir. Ya da iş hayatından tanışacağınız biri ile platonik bir şeye başlayabilirsiniz. İş başında bu hafta eğlenecek, iş düzeni sağlayacaksınız. Keyifli bir iş haftası geçireceksiniz. İnsanları alışılmadık derecede kritik veya titiz bulabilirsiniz. İnsanların beklentilerini karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Enerji haftanın sonuna doğru tekrar azalır ve herhangi bir grup çabası veya takım projesini oldukça destekler. İş dostlukları özellikle tatmin edici olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status