Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta elinizdeki tüm sorumlulukları bir an önce bitirmek isteyebilir, görevlerinizi sıraya koyabilirsiniz. Bu hafta her işinizi zamanında yetiştirmek isteyeceksiniz. Pazartesi günü itibari ile zamanınız ve enerjiniz konusunda daha üretken ve verimli hissedebilirsiniz. Son zamanlarda birikmiş küçük projeleri, görevleri ve işlerinizi halledebilir ve rahat edebilirsiniz. Venüs, Salı günü Uranüs’ü olumlu bir şekilde etkiliyor. Bu sebeple de daha yaratıcı ve olumlu, gerçekçi düşünebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınıza biraz denge getirmek, biraz huzur vermek için çalışabilirsiniz. Herkese aynı ilgiyi göstermek önemli gözükebilir. İlişkilerde denge kurmanız gerekecek.

Haftanın ilerleyen günlerinde, daha fazla bilgi edinmeniz gereken bir konuda araştırma yapabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs Balık burcuna giriyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışmak, sosyal çevrenizi genişletmek ve rahatlık alanınızın dışına çıkmaktan hoşlanabilirsiniz. Hafta sonu büyük fikirler üzerine düşünerek ve sevdiklerinize iyimser bir şekilde sonlanabilir.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta ailenizde veya işyerinizde özel bir olay yaşayacaksınız. Artık başarılarınızı kutlamanız söz konusu olabilir ya da önemli bir katılımı gerçekleştirme fırsatınız olabilir. Evlilik, birlikte yaşamaya başlama, gebe kalma ve aileniz için diğer önemli olaylar için bu güzel bir hafta olacak. Sevdiğiniz kişiyi ailenizle tanıştırabilirsiniz ya da o sizi tanıştırmak isteyebilir. İlişkinizde ciddi düşünmek isteyebilirsiniz.

Hafta boyunca ciddi mesleki veya aile sorunlarına sahip bir misafir ağırlamak mümkündür. Onun da hatası olabilir. Ancak gerçeği söylemek asla kolay değildir. Bu hafta eski aşkınızla veya samimi bir ilişki hakkında üzücü veya beklenmedik haberler duyabilirsiniz. Alınacak haberlere veya önerilere tepki vermek için bu hafta acele etmeyin. Kendinizi kontrol edin veya bir şeyleri göz önünde bulundurmak için yeterli zaman tanıyın.

Aşk hayatında aceleci ve duygusal eylemlerden kaçının. Sevdiklerinizle tartışmaya girmeyin. Özellikle kıskançlık yüzünden anlayıp dinlemede tavır yapmayın. Çevrenizdeki kadınlarla olan ilişkiniz uyumlu bir şekilde ilerliyor ve hayatınıza yeni duygular getirebilirler. Özellikle genç boğalar için bu hafta pek çok yönden ilginç ve şaşırtıcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status