Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlara odaklanarak, onlarla olan ilişkilerinizi iyileştirebilir, daha samimi diyaloglar kurabilirsiniz. Özellikle ailenize son zamanlarda olduğundan daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanın da beklentilerini karşılamak hafta başında önceliğiniz olacaktır. Sevdiklerinize verdiğiniz sözleri tutabilir ve onlarla aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz. Salı günü Merkür ve hükümdarı Venüs koç burcuna giriyor. Böylece önümüzdeki günlerde çok daha aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. Kendi başınıza bir şeyler düşünebilir, planlar yapabilirsiniz. Ayrıca kapalı kapılar ardında sevdiğiniz insana sevginizi daha net gösterebilir ve başkalarına karşı daha merhamet sahibi olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, mevcut sorunların özüne inerek kaynağını öğrenmek ve çözmek isteyebilirsiniz. Elinizdeki işleri ve görevleri de bir an önce tamamlamak isteyeceksiniz. Başkalarına duygusal olarak daha fazla bağlı hissedebilirsiniz. Hafta sonu, kendi hedefleriniz için bir şeyler yapmak amacıyla fazladan yalnız kalmak isteyebilirsiniz ve sahip olduğunuz özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Başarı veya yeni yerler keşfetmek için fırsatlar bulmaya odaklanabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta zorluklardan ve diğer parasal problemlerden kaçınmak için kişisel harcamalarınıza ve gelirinize göz kulak olun. Bütçenizi kontrol edin. Harcamalarınız daha yüksek veya kazançlarınız daha küçük olabilir.

Ruya tabir

Mevcut partneriniz tarafından sürpriz yapılabilir. Yalnız olanlar flört edebilirler veya romantik sürpriz hoş duygularını uyandırabilir. Karşı cins üzerinde unutulmaz izlenimlerin bir nedeni olabilir. Hafta içi aşk hayatında yeni randevu için, özellikle de önceden tahmin ettiğiniz kişiler için iyi olacak. Sosyal medyadan yazışmalar veya arkadaşlar aracılığıyla biriyle tanışıp randevu planı yapabilirsiniz.

Hafta geneli mesleki gelişiminiz için, çalışmalarınızla ilgili görevlerinizi ve uğraşlarınızı yerine getirmek için faydalı olacağı düşünülmektedir. Evinizde bazı değişiklikler veya iyileştirmeler yapabilirsiniz. Belki ertelediğiniz tamir işlerini bu hafta yapabilirsiniz. Kendi işini yapan veya ortak iş yürütenler için güzel bir hafta bekliyor.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta, hoş olmayan anlar, geçmiş hatalarınız, aptalca eylemler veya düşüncesiz davranışlar ile ilgili keyfiniz kaçabilir. Gizli bir şey olsa bile, şimdi ortaya çıkabilir ve hakaret, tahrik ve öfke yüzünden birileri sizinle tartışma içinde olabilir. Aldatma veya hilekarlık ile ilgili bir hatayı gizlemeye çalışmayın. Kendinizi ne olursa olsun suçunuzu kabul edin ve kendinizi eski bir duygusal yükten arındırmak için af dileyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status