Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta finansal çıkarlarınız için önemli kararlar almanız, yeni yatırımlar yapmanız gerekebilir. Birikimlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Maddi yönden alınan bazı kararlarınız bu hafta olumlu sonuç verebilir ve kar elde edebilirsiniz. Bu beklenmedik ya da büyük karların bir haftası değil, maliyetleri düşürme ya da tasarruf etmeniz de gerekecek. Gereksiz ya da lüks harcamalar yapmaktan kaçınarak bazı masraflarınızı ilerleyen haftalara erteleyebilirsiniz. Aile içerisinde sizinle dertleşmek isteyen birileri olabilir. Anne baba ya da kardeşlerinizle önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta, bir erkek ya da genç bir erkekten alacağınız haber sizi mutlu edecek. Belki size yapacağı teklif ile önünüze büyük bir şans kapısı aralanabilir. Özellikle hafta içi katılacağınız toplantı ya da buluşmadan memnun kalacaksınız. Bir süredir beklediğiniz fırsat artık size sunulabilir. İşsiz olanlar için de bu hafta iş görüşmeleri olabilir.

Birçok sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Sürpriz haberler ya da davetler söz konusu olabilir Beklentileriniz karşılığını bulacak. Hem yeni hem de eski tanıdıklar hayatınızdaki yeni ve umut verici şeylerin yolunu açacaklar. Size sundukları beklentiler bu hafta gerçek olabilir, verilen sözler tutulabilir.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta neredeyse hemen her gün kararlar vermeniz, planlar yapmanız ve yapılan görevlerden bazı sonuçları rapor etmeniz gerekecektir. Tempolu çalışmanız gerekse de bu sizi rahatsız etmeyecek. Özellikle bazı hedeflerinize yaklaşmanız sizi memnun edecektir.

Bu hafta mahkeme veya davalar için iyi bir hafta olacak. Güzel gelişmeler olabilir. Bu haftanın çoğu keyifli geçecek, sosyal hayatınızda aktif olun ve harekete geçin. Bu, çok şey elde edebileceğiniz bir zamandır, ama aynı zamanda çok emek vermek zorundasınız. Hafta içi enerji, hırs ve doğruluk sizden yana olacak. Kararlı ve azimli olmanız iş hayatında patronlarınızı da etkileyebilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Haziran 2018

Bu hafta uzun süredir belirsiz olan bir durum artık netleşebilir. Beklenilen sınav sonucu ya da iş başvurusu sonucunda geri dönüş olabilir. Özellikle aşk hayatında bir süredir belirsizlikler yaşıyorsanız, duygularınıza karşılık bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status