Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Aralık 2017 – 10 Aralık 2017)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta istikrar ve güvenlik konularına odaklanarak haftaya başlayabilirsiniz. Boğa burcu kendini baskı altında, sıkışmış hissettiği alanlarla baş etmeye çalışacak. Hafta ortası, hızınızı alıp daha fazla zihinsel enerji ve fikir sahibi olabilirsiniz ve kendiniz bir şeyler yapmak için çok meşgul olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde en iyi bildiğiniz konforlu yerlerde veya duygusal destek ve rahatlık veren insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Mars, ilişki alanına giriyor ve önümüzdeki haftalarda daha fazla enerjiye sahip olabilir ve hayatınızdaki insanlar üzerinde yoğunlaşabilir, ilişkilerinizi geliştirmeye çalışabilir, hayatınızda biraz denge kurabilirsiniz. Ortak iş yapanlar da denge sağlayacak ve anlaşmazlıklar ortadan kalkacak. Venüs Pazar günü Neptün’e sertçe vuruyor ve bu durum hayaller içerisinde kaybolmanıza neden olabilir. Hafta sonu, ciddi şeyleri bir kenara bırakıp kalbinize bağlanmak için zaman ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Boğa burçları için haftanın en şanslı günü Cumartesi olacak. Hafta sonu kendinize ve aşk hayatınıza zaman ayırmak, eğlence ve aktivitelerle zaman geçirmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Davetlere katılabilir, sevginizi paylaşmak ve insanlarla ilişkilerinizi düzeltmek için çaba harcayacaksınız. Kırdığınız biri varsa gönlünü alabilirsiniz.

4 Aralık – 10 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burçları bu hafta toplantılar veya mali ve maddi çıkarlar üzerine yoğun görüşmeler yapacaklar. Bir şey satın alabilir veya satabilirsiniz. Hafta içi alacağınız davetler ile birine hediye alabilirsiniz ve özel bir gün kutlanabilir. Ancak pahalı hediyelerden kaçının. Para konusunda temkinli olmalı, ekstra harcamalarınızı kontrol altına almalısınız. Pratik olacaksınız. Biri size sürpriz yapabilir.

Bu hafta, Balık, Yengeç veya Akrep burcu altında doğan biriyle aranızdaki çeşitli sorunlarla meşgul olabilirsiniz. Akraba ile ilgili sağlık sorunları ve sağlık masrafları mümkündür. Mali sorunlar bu hafta ortaya çıkarsa, gerçeklik değişeceğinden ve önümüzdeki günler ve haftalar boyunca işlerde farklı gelişmeler olacak. Maddi konular ile ilgili panik haline gelebilirsiniz.

Evinizde hoşnutsuz bir iç olay olabilir. Ancak bu aile içi problem kısa sürede çözülecek. Genel olarak, beklenmedik sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Hafta sonu evde değişiklikler yapılmasına elverişli değildir, ancak eğer yaparsanız, bunu doğru para tasarrufu ile yapmaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status