Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (31 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta planlarınız bu hafta mali çıkarlarınızla belirlenir. Daha fazla gelire veya daha fazla istikrara ihtiyacınız olacak, bu nedenle dikkatiniz eski veya yeni gelir kaynaklarının geliştirilmesine odaklanacak. Bu hafta, ne söz verdiğinizi veya akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın size ne vaat ettiğini izleyin. Samimiyet senin arasında gelmesine izin verme. Bu yedi gündeki bir olay gelecekteki ilişkinizi yansıtacak. Bu hafta bir kadınla bir toplantı ya da telefon görüşmesi sizi şaşırtabilir. Artık uzaklardan insanlarla farklı haberler veya sohbetler bekleyebilirsiniz. Bu hafta rüyalarınızı kaydedin. Hayatında birçok ilginç olay var, rüyalarda alacağın bilgi ya da onların fikri.

Boğa burcu bu hafta sizin için bir fikir beklenmedik bir şekilde ve beklenmedik bir yerde gelecek. Bu hafta okuyan ya da çalışan boğa kadınları için çok yoğun geçecek. Meslektaşlarınızın eylemlerine yakından bakın. Erkekler bir haber, öneri, davet veya önemli bir belgeden, sözleşmeden memnun kalacaklardır.

31 Aralık – 6 Ocak Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, daha erken çaba için başarı ve tanınma sağlar. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanacak ve dengeli kalabilirsiniz. Bu, hayatınızın diğer alanlarının güçlü iş etiği ve kararlılığınızdan muzdarip olması gerekmediği anlamına gelir. Karşılıklı saygı ve anlayış nedeniyle hedeflerinize ulaşmak artık daha kolay. Değerli rehberlik yaşlılardan ve liderlerden gelebilir.

Cumartesi günleri Güneş Tutulması boğa için iyi bir konumdadır ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Ciddi ama aynı zamanda iyimser, cömert, hayırsever ve şiirsel bir etkiye sahiptir. Bu, özellikle yaratıcı, müzikal ve sanatsal projeler olmak üzere bir işletmeyi başlatmak veya büyütmek için iyi bir tutulmadır. Dürüstlük ve iyi niyetlerle, küçük projenizi büyük bir işletmeye dönüştürmek mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status