Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta haksızlıklara karşı çok hassas olabilirsiniz. Bir zamanlar size haksızlık yapan kişilerle karşılaşmanız da olasıdır. İki yüzlü ya da size karşı uygunsuz davranacak kişilerin hareketlerinden dolayı hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bazı insanlarla ikili iletişiminizde sorunlar olabilir. Hatta tartışabilirsiniz. Başkalarının hataları sizi strese sokabilir. Özellikle sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınızla bu hafta anlaşmak zor olabilir. Her türlü gergin ortamdan uzak durmanızda fayda var.

Hafta boyunca, hoş olmayan yorumlar veya dedikodulardan rahatsız olabilirsiniz. Sizin hakkınızda yapılan konuşmaların kulağınıza gelebilir ve canınızı sıkabilir. Paylaşılan kişisel veya aile sırları başkaları tarafından duyulabilir. Bu hafta, kendi hedeflerine ulaşmak için çok iddialı ve iyimser olacaksın. Genç bir kadınla olan ilişkinize dikkat edin. Çünkü sizin yanlış bir karar vermenize sebep olabilir. Aşk hayatında, güvensizlik veya yalnızlık anları yaşayacaksınız. Sevdiğinizin uzakta olması ya da ayrılık sebebiyle de yalnızlık çekebilirsiniz.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu hafta genelinde daha sonra yapacağınız toplantıları veya ziyaretleri planlayacaksınız. Bu hafta programlı çalışmaza özen gösterebilirsiniz. Bu sayede tüm görevlerinizi de zamanında yetiştirebileceksiniz. Özellikle çalışan kişiler için çok verimli bir hafta olabilir.

Bu hafta uzun zamandır görmediğiniz kişilerin sizinle iletişim kurması mümkündür. Yıllardır görmediğiniz bir dostunuz size haber ya da arkadaşlık isteği gönderebilir. Artık mali işlerinizle ilgili önemli kararlar vermeniz gerekecek. Bu hafta masraflarınızı ve kazançlarınızı dikkatlice izleyin. Bütçenizi yeniden gözden geçirmenizde fayda var.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Mayıs Yorumu

Hafta içinde neşe getirecek iyi şeyler olacak. Beklenmedik para gelebilir. Daha iyi bir gelir için yeni bir teklif alabilirsiniz. İş değişikliği için de bazı gelişmeler olabilir. Yeni bir arkadaşlık da hoş ve olumlu duygular verecek. Yalnız olanlar bu hafta flört edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status