Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, romantik ve sevgi deneyimlerini destekleyecek bir hafta önünüzde varsınız. Yakın ve uzak arkadaşlarla tanışacak, ilginç bilgiler, anılar ve farklı deneyimler paylaşacaksınız. Birçoğu bir toplantıya veya toplantıya davet edilecektir. Yakın ve uzak kişilerle ilginç görüşmeler veya ilişkiler kuracaksınız.

Bu hafta, maddi ve finansal istikrarınız için önemli olacak daha büyük bir azim elde edebileceksiniz. Ailenizin bir üyesiyle önemli bir görüşme yapmak üzeresiniz. Bir akraba ile ilgili endişeler veya kaygılar ortaya çıkabilir.

İşyerinizde bir yanlış anlama veya birinin yetersizliği nedeniyle gerginlikler ortaya çıkacaktır. Memnun olmayan müşterilerle sorunlar olabilir (böyle bir şeyle çalışıyorsanız).

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta boyunca, sizin veya ailenizin sahip olduğu bir ev veya başka bir mülk hakkında karar vermekten kaçınmak zordur.

Boğa erkekleri iyi ücretli bir iş veya diğer ek gelirler için finansal planlarını geliştirmek için daha iyi bir konumda olacaklar. Beklenmedik bir para kazanmanız veya beklenmedik bir yerde para bulmanız muhtemeldir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Boğa kadınları önemli deneyimler yaşayacak, kader zaman söyleyebilirim. Hiçbir şeyi kaçırmayın ve herhangi bir toplantı veya konuşmanın önemini hafife almayın. Hileler kullanmaya veya birini manipüle etmeye çalışmayın; deneyimlemek veya almak için verilen şey kaderdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status