Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta şu anda evinizde yaşamayan genç bir adamın kararları veya eylemleri karşısında şaşıracaksınız. Sizin için, bu olaylar onun için gelecekteki bir kayıp ya da başarısızlıkla ilgilidir, ancak onun kararları üzerinde hiçbir etkisi olmaz. Bu yedi gün boyunca, uzun mesafeli ya da uzun süreli olan yaklaşan bir yolculuğu düşünecek ya da konuşacaksınız. Hafta boyunca, işyerinizde veya evinizde doğayla ilgili problemler veya güçlüklerle zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak yükleneceksiniz. Makine kullanıyorsanız veya belirli, riskli makine ve aletlerle çalışıyorsanız dikkatli olun.

Boğa burcu bu hafta boyunca genç bir kadının aşk hayatı sizi tahriş eder ya da hataları, yanlış davranışları veya yanılsamaları hakkında bazı gerçekleri söyleme arzusuna neden olur. Özle hayatınızda biraz daha sabırlı olmanız en hayırlısı olur.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, daha erken çaba için başarı ve tanınma sağlar. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya ve iyi dengelenmiş olmaya odaklanacaksınız. Hayatınızın diğer alanlarının güçlü iş ahlakı ve kararlılığınızdan muzdarip olması gerekmez. Karşılıklı saygı ve anlayış hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırır. Daha fazla sorumluluk üstlenebilir, ancak stres katkısı olmadan. İşyerinde terfi başka bir olasılıktır.

Cumartesi günleri Boğa’daki Yeni Ay, gelecekle ilgili umutlarınız ve hayalleriniz için hareket etme cesaretini ve tutkusunu veriyor. Canlandırıcı bir enerji patlaması ve inisiyatif, bunu yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir projeye başlamak için mükemmel bir zamandır. Kendinize güvenin, sezgilerinizi takip edin ve inancınızı atlayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status