Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Haziran 2020 – 5 Temmuz 2020)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, Boğa burcunda doğduysanız, planlarınızın ve eylemlerinizin beklediğiniz veya beklenmedik çeşitli olaylardan büyük ölçüde etkileneceği bir hafta önünüz var. Bu, müdahaleniz olmadan gerekli olayların ortaya çıkmasını beklemenin iyi olacağı bir zamandır. Ancak elverişli koşullar ortaya çıktıktan sonra, planlarınızın ve hedeflerinizin geliştirilmesi için inisiyatif almalısınız.

Hafta boyunca taahhütlerle yükümlü olacak veya duygusal olarak akrabalarınız veya arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle ilgili daha hassas olaylar yaşayacaksınız. Bu hafta yaşanan olayların yavaş olmasına rağmen, genel olarak sizin için önemli ve kaderli bir zaman olacak.

Ancak bu günlerde, planlarınızda kesinlikle önemli bir hareket olacaktır. Bazı etkinlikler, toplantılar veya sohbetler önemli kararlar vermenizi sağlayacaktır. Bu, işinizde veya işinizde duygusal bir hafta olacak. Haftanın sonunda bu yedi gün boyunca yaşadığınız her şeyin ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

29 Haziran – 5 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bu günlerde çatışmalar duygusal olacaktır ve hem size hem de hoş olmayan hakaretlere sahip diğer insanlara zarar verebilir, geçmiş hatalara ve deneyimlere dönebilir ve daha fazlası. Sizin için test, bu tür çatışma durumlarından kaçınma yeteneğinizde olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Hafta boyunca öenmli haberler gelebilir. Erkekler bütçelerinin artmasından mutlu olacaklar. Kadınların çocuklar veya gençlerle ilgili daha fazla sorumlulukları veya yükümlülükleri olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status