Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta sizi çok fazla olumlu veya beklenmedik duygular bekliyor. Çok şaşıracağınız sürpriz haberler alarak çok mutlu olabilir ve sevdiklerinizle bu haberler hemen paylaşabilirsiniz. Başarılarınızı da sevdiklerinizle paylaşarak tebrik edilebilirsiniz. Sizin için neyin iyi neyin iyi olduğuna karar vermek için acele etmeyin. Çoğu durumda, hayatınızda devam eden gelişmeleri yanlış yorumladığınızı göreceksiniz. Bazı şeyler zamana bırakmanız gerekebilir. Bazı kararlarınızı ertelemeniz daha hayırlı olabilir. Aileniz de bu konuda size destek verebilirler ve uyarıda bulunabilirler.

Boğa burcu bu hafta, pek çok şey gelecek. Bu ay için planlarınızı değiştirmenizi, belirli insanlara karşı tutumunuzu değiştirmenizi ve en azından kalkınma için yeni bir temel oluşturmanızı (çoğunlukla kişisel düzeyde) teşvik edecektir. Belki bir kursa yazılabilir veya araştırma yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Aşk hayatında bu hafta sevdiğiniz insanla mutlu olacağınız bir haber alabilirsiniz. Aileniz sevginizi onaylayabilir. Bekar olanlar ile daha önce tanışıp hoşlandıkları biri ile yeniden görüşebilirler.

Bu hafta yaşanan uyuşmazlık ve anlaşmazlıklar, özellikle sabırsızlığınızdan dolayı kaynaklanabilir. Daha sabırlı olmanız gerekecek. Belirli hareketler, kararlar ve daha fazlası ile anlaşmazlıklar kendinizi daha iyi ifade edememenizden kaynaklanacak.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta gelecek aylar için tatiller, seyahat planları ve farklı yerlerdeki kişilerle önemli temaslarınızı geliştirmek için uygun bir hafta olacaktır. Tatil ve yolculuk planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Belki yapacağınız tatil planlarını bu hafta onaylayabilirsiniz. İş ya da eğitim sebebi ile de seyahat planlarınız olabilir.

Hafta içi bir telefon görüşmesi bekliyor olabilirsiniz. Bir belge veya teklif alacaksınız, ancak bu olaylar bir sonraki birkaç hafta için ertelenebilir. Bu gecikme konusunda gergin olmayın çünkü zararınıza gelmeyecektir. Tam tersi geç de olsa bir şeyler sizi memnun edecek.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Haziran 2018

Genel olarak, katılacağınız etkinlikler geleceğiniz için size bol zevk ve iyimserlik getirecek. Bu hafta eğlence için başarılı ve önemli bir haftadır. Hafta sonu sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Birlikte yapacağınız etkinlikler sizi mutlu edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status