Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Boğa burcu haftalık yorumunda haftaya yeni isteklerle başlıyor olacaksınız. Yeni ve farklı şeyler denemek isteyebilirsiniz. Özellikle hafta ortası sizin için yeni olacak, ilk defa yapacağınız şeyler denemeyi, tecrübe etmeyi tercih edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza karşı daha net ve odaklanmış olabilirsiniz. İstekleriniz için bir şeyler yapmak gerektiğini biliyorsunuz. Venüs Cuma günü Yay burcuna giriyor ve Merkür Pazar günü Yay’da geriliyor. Önümüzdeki haftalarda biraz kötü, karamsar ruh halleriyle mücadele edebilir, öfkelendirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bazı olaylar sizi bir şeylere takıntılı hale gelebilir. İşlerinize odaklanmakta güçlük çekilebilir.

Hafta içi üzerinizde çok fazla negatiflik söz konusu olacak. Öfke kontrolü sağlamaya çalışın ve kendinize biraz zaman ayırın. Para alanınızda Pazar günü  dolunay oluşuyor ve mali konularda veya güvenlik ve istikrar konularında başkalarıyla konuşabilirsiniz. Ancak bazen üzerinizde çok fazla baskı hissediyor olacaksınız. Daha temelli olma üzerinde çalışın. Bu hafta ayaklarınızın daha sağlam yere bastığına emin olmak ihtiyacı hissedeceksiniz.

Boğa için haftanın en iyi günleri Cuma, Cumartesi olacak. Bu hafta ailenize ve kendi evinize fayda sağlayacak işler ile uğraşabilir, ev ile ilgili ertelediğiniz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Evde bazı tadilat işleri yapılabilir. Evinize akrabalarınızdan misafir gelmesi de söz konusu olabilir.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Haftada boyunca katılacağınız etkinlikler ya da yapacağınız görüşmeler ile insanlar ile iletişim halinde olacaksınız. Ancak her türlü yanlış anlaşılmadan veya karşılıklı konuşmalarda gerginlikten uzak durmalısınız. Hafta içi nişan, evlilik veya diğer büyük aile olaylarıyla ilgili bir etkinlik veya haber sizi şaşırtabilir. Böyle bir olayın gelecek Aralık tatilleriyle bağlantılı olması, ancak 2018’deki planlar için listenizde olabileceği olasıdır.

Bu hafta aile fertlerinden biri için ekstra harcamalar yapmanız söz konusu olabilir. Beklenmedik harcamalar bütçenizi sarsabilir. Bu yedi gün süresince dostça ilişkileriniz baskı altına alınacaktır. Bir sorun ya da duygusal bir olay, kimlerin bu bağlamda kim olduğunu, neyi umduğunuzu ve nelere güvenebileceğiniz gösterecektir.

Bu hafta profesyonel iş hayatınız, kariyeriniz ve iş planlarınız özellikle 35 yaşın üzerindeki boğa burcu erkekleri için oldukça gergin olacak. Kurnaz olan otoriter figürler ile aranızda anlaşmazlık olabilir. Genç Boğa erkekleri, sözlerini tutacaklar. Büyük ihtimalle aile veya çevrenizden bir bebek veya bir çocuğa ilişkin bir sürpriz veya başka bir olay yaşanabilir. Mali planda, şu anda banka hesabınızdaki paralara güvenmek zorunda kalacaksınız. Boğa burcu kadınları bu hafta oldukça karmaşık, öngörülemeyen sorunlarla yüz yüze gelebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status