Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta fikirlerinize odaklanabilirsiniz ve bunları sıralaya sokarak hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta başında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri toplayabilir veya planlarınızı değiştirecek tavsiyeler alabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Belki kısa bir kursa başlayabilirsiniz. Venüs, Salı günü Pluto’ya olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu nedenle daha özel hayatınızda ciddi olabilirsiniz ve iletişim kurarken daha baskın çıkabilirsiniz. Hafta ortası, aşk hayatında duygusal olabilirsiniz. Evde veya ailenle ilgili bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Aile meselelerini çözmek önceliğiniz olabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki aşka ve sevgiye odaklanabilirsiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insan sizden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Özellikle de Perşembe günü sevgi alanındaki dolunayla birlikte bekar olanlar yeni bir aşka yelken açabilirler ya da flört edebilirsiniz. Aşk konularında mutlu olacaksınız ve aşk ilişkilerini geliştirebilirsiniz. Sevdiğinize sürpriz yaparken daha yaratıcı olabilirsiniz. Onu mutlu edecek sürprizler yapmak sizi de mutlu edecektir. Venüs, Perşembe günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple de daha iyimser ve olumlu olabilirsiniz. Pozitif enerjiye sahip olacaksınız ve geleceğe yönelik genişleme planları üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu, yapılması gereken küçük şeyler üzerinde çalışabilirsiniz. Ertelenen işleri hafta sonu bitirebilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Salı, Perşembe, Cuma olacak. Bu hafta başkaları, bir adliye veya devlet kurumu için önemli haberler veya kararlar alabilirsiniz. Şimdi beklentileriniz veya önceki haftalardaki eylemlerinizde olumlu bir gelişme göreceksiniz. Hayatınızda yavaş yavaş ilerleyen bir konuda önemli bir değişim olabilir. Belki para konularında değişim başlayabilir.

Bu hafta, başka bir şehirde yaşayan veya çalışan bir kadından para alabilir ya da keyifli haberlerden yararlanabilirsiniz. Bu yedi gün boyunca, beklenmedik olaylar, toplantılar veya bir çocuğa ya da bir genç adamla ilgili diğer haberler karşısında şaşırabilirsiniz. Aşk hayatı, hem kurulmuş olan ilişkilerde hem de yeni kurulan ilişkilerde olumlu bir gelişme gösterecektir. Bu günlerdeki deneyimleri ne olursa olsun, onları kabul et, çünkü bu senin kaderin olabilir.

Bu hafta şahsen, romantik ilişkiniz hakkında sizi şaşırtacak bir şey karşı taraftan beklemeyin. Ancak siz sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Genç Boğa kadınları, seyahat etmek veya finansal çıkarlarını geliştirmeleri için çok elverişli bir haftaya sahip olacak. Genç Boğa erkekleri, kişisel hayatlarında özellikle önemli bir hafta geçirebilirler. Hafta boyunca beklenmedik fırsatlar ve deneyimler yaşanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status