Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta Bazı insanlar ile anlaşmak zor olabilir. Bu hafta geçici veya nihai ayrışmaya neden olabilecek çok hoş olmayan bir çatışmaya neden olacaktır. Hızlı bir şekilde tepki gösterebilirseniz, makul bir uzlaşma ya da mazeret arayıp bulursanız, düşündüğünüzden çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Kısa sürede uzlaşma olabilir. Bu ahlakınızı ve maneviyatınızı kontrol etmek için iyi bir hafta olacaktır. Hafta içi etkinliklere katılabilir, uzun süredir görmediğiniz insanlar ile görüşebilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Benim tavsiyem çok duyarlı olmak, konuşmalarınızda açık konuşmak ve fazla inatçı olmamanız yararınıza olabilir. Bu tür aşırı duyarlılık, geçmişte yaşadığınız tecrübeye bağlı olabilir. Benzer şeyler yaşama endişesi duyulabilir.

Boğa burcu bu hafta çocuğunuz veya torununuzla olan ilişkinizde üzüntü veya duygular yaşayacaksınız. Muhtemelen bunun için belirli bir nedeniniz olmayacak, bazı hoş olmayan olayları kastediyorum. Aksine, bu hafta bu büyük duygularınızın başka amacı olabilir. Hafta içi, birçoğunuzu finansal haberler veya para ile memnun olacak. Beklediğiniz para zamanında elinize geçebilir. Sizin için tipik olan kendi kişisel para endişelerinize çözüm bulabilirsiniz.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, başarılı olmak için ekstra enerji ve dayanıklılık hissedebilirsiniz. Hareket tarzınızı en verimli şekilde planlayabilirsiniz. Güçlü bir iş etiği ve detaylara verilen önem, karmaşık ve zor görevlere saldırabileceğiniz anlamına gelir, özellikle inşaat veya mekanik gibi elle yapılan çalışmaları destekler. Ancak, sabrınız ve tutkunuz, tutkuyla arzu ettiğiniz herhangi bir şeyi başarmanız anlamına gelir.

Cumadan Pazar gününe kadar aşk ilişkisinin istikrarı beklenmedik dürtüler veya olaylar yoluyla test edilebilir. İlişkilerde talepler artabilir, eşinizin sizden beklentileri artar. Bekarlar heyecanlı veya eksantrik insanlara yönelebilir. Bir risk gibi görünen veya farklı bir kültürel ya da etnik geçmişe sahip olan biriyle olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status