Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızda bazı değişiklikler yapmak, bir şeyleri düzene sokmak isteyeceksiniz. Sonunda size fayda sağlamayan şeyleri bırakıp, yeni fikirler ve hedeflere açık olacağınız bir hafta diyebiliriz. Bağımsızlığınızı ve bireyselliğinizi kucaklayabilirsiniz. Pazartesi günü, Venüs oğlak burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki günlerde büyük fikirlerinize yoğunlaşmaya başlayabilirsiniz. İyimser olmak, hayatınızı yeni yollarla genişletmek ve sevgide daha maceraperest olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Venüs ayrıca Pazartesi günü Satürn’le aynı hizaya geliyor ve daha sorumlu ve disiplinli olabilirsiniz.

Hafta ortası, hayal gücünüz güçlü olabilir ve düşüncelerinizle yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bazı fikirlerinizi hemen başkalarıyla paylaşmak istemeyeceksiniz. Planlarınız üzerinde çalışmak için zaman ayırabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe ve Cuma günleri yeni bir başlangıç üzerine odaklanabilir, yeni bir fırsat arayabilir, daha fazla enerji kazanabilir ve daha pozitif olabilirsiniz. Hafta sonu, anın tadını çıkarmak için zaman ayırmak isteyecek, biraz olsun kafanızı dağıtmak, eğlenmek için aktiviteleri değerlendireceksiniz. Sosyalleşmek hafta sonu motivasyonunuzu yükseltebilir.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Perşembe, Cuma olacak. Bu haftayı tahmin etmek zor olacak ve değişik beklenmedik sürprizler, değişen planlar ve haberler nedeniyle şaşıracaksınız. Yakın zamanda eski bir dostluğun yeniden başlaması ya da yeni bir dostluk size çok sayıda olumlu ve beklenmedik duygu ve deneyim verecektir.

Çalışma hayatında ve sosyal hayatınızdaki insanlarla güzel bir hafta geçireceksiniz. Hafta içi bazı aile toplantıları veya akrabalarınızdaki yeni insanlar ile görüşmeler olabilir. Hatta birinin evlilik haberini alabilirsiniz.

Boğa burcu aşk hayatında bu hafta sevdiği insanla mevcut ilişkisini koruyacak. Ancak bekarsanız, yılın son günlerinde tanışacağınız biri size farklı duygular yaşatabilir.

Ayrıca Bakınız: 2018 Boğa Burcu Yorumu

Geliriniz ve harcamalarınız ile ilgili endişeleriniz olabilir. Özellikle kazancınızın artık yetmemesi sizi panik yapabilir. Ancak bu küçük, geçici bir endişe olacak. Bu hafta, muhtemelen Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan önemli bir insanla olay yaşayacaksınız. Genç boğa burçları planlarında hem hafta içi hem de tatil günlerinde farklı değişiklikler yaşayacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status