Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, seyahat için uygun bir hafta olacak. Yeni bir şans karşınıza çıkabilir. Seyahatle veya uzaklarda yaşayan insanlarla ilgili yeni bir fırsat gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu plandaki olayları veya sürprizleri kesinlikle deneyimleyeceksiniz. Uzakta yaşayan biri size verdiği bir sözü de tutabilir. Eğer bir davete katılacaksanız bu hafta tanışacağınız kişilerden yeni bilgiler edinebilirsiniz. Sizin için faydalı konuşmalar olabilir.

Boğa burcu bu hafta, özellikle de Yengeç, Akrep veya Balık burçları ile ilgili planlarınızı veya taahhütlerinizi beklenmedik bir şekilde değiştirmeniz gerekebilir. Bu değişiklikleri gerektiren yeni koşullar ortaya çıkacaktır. Hafta boyunca, daha az önemli olan diğer olaylar ya da insanlar hakkındaki merakınız nedeniyle kaçırdığınız bir şansı yeniden elde edebilirsiniz. Kendi iyiliklerin için üzüleceksin, çünkü aldatma ve diğerleri yüzünden. Hoş olmayan bir anlaşmazlık ya da çatışmaya sahip olduğunuz akrabalarınız, ilişkinizi sizinle uyumlu hale getirmeye çalışacaktır.

Bu hafta, bir kadınla ilgili kişisel ve profesyonel temaslarınız yeni fikirlerin ve planların temeli olacak. Boğa kadınları boş zamanlarının çoğunu çocuklarla veya torunlarıyla geçirecekler. Boğa erkekleri düşünmeye, planlamaya ve hatta hayal etmeye eğilimlidir. Aktif eylem gerektirmeyen her şey olabilir.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesiden Çarşambaya kadar sezgileriniz değiştikçe ya da bazı sorunlar hissettiğinizde rahatça çözüm bulup rahatlayabilirsiniz. Sisteminizde bir enerji birikimi sizi heyecanlandırabilir ama aynı zamanda biraz korkutucu, sizi gergin ve endişeli hissettirebilir. Son zamanlarda kısıtlanmış veya sıkılmış hissediyorsanız, daha fazla özgürlük ve yaratıcı kendini ifade etme arayışında olacaksınız. Değişecek baskı sizin üzerinizdeki bazı güce sahip birinden gelebilir. Akışa uyum sağlamaya çalışın.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ekim 2018

Perşembeden cumartesiye kadar boğa burcundaki Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buz kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status