Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta 2018’in son haftası size ve ailenize ya da bir aşk ilişkinize uyum getirecektir. Tabii ki, bu sizin açınızdan bir çaba sarf etmeyecek, bazen somut ödün verme ihtiyacı duyulmayacak. Bu nişan ve evlilik için iyi bir hafta olacak. Bu yedi gün boyunca, bu burçta doğanların çoğu konukları başka bir yerden seyahat edecek veya ağırlayacak. Uzaktan gelen birini bir süre ağırlayabilirsiniz. Ya da siz misafir olarak davet alabilirsiniz. Bu olaylar kesinlikle hoş duygular ve deneyimler gösteriyor. Bu hafta bir kadınla finansal ilişkinizi düzenleme, onunla para alma veya davranışları ve önerileri sayesinde fırsatınız olacak. Genel olarak, bu haftaki mali işleriniz şaşırtıcı olmayacak. Kalite veya kullanım gibi yüksek beklentileriniz olan bir satın alma veya hediye ile ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta pahalı alımlar yapıyorsanız, kalite ve garantilere dikkat edin. Bu hafta boyunca boğa kadınları, bir aile üyesinin eğitiminde veya çalışmalarında başarı sevinci yaşayabilir. Boğa erkekleri bu haftaki geliri çoğunlukla işten veya bir finans kurumu aracılığıyla gelecek. Yaklaşan kazançlar, karlar ve daha fazlası hakkında iyi haberleri bekliyoruz.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, çalışmak ve eğlenmek için tutku ve coşku getiriyor. Rekabetçi ancak aynı zamanda işbirlikçi bir ortam kazanmayı kolaylaştırır. Başarı ve popülerlik, sıcaklığın ve çekiciliğinden kaynaklanıyor ve bu da zamanınızı her zamanki yakınlık arzularınızdan daha güçlü takip etmek için ideal kılıyor. Eşinizle romantizm ve ilişkilerinizi geliştirmek veya bekar olanlar için yeni bir aşk bulmak gerçek olasılıklardır.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar günleri arasında derin sevgi duyguları vardır. Özel biriyle sevgiyi paylaşma özlemi duyduğunuzda arkadaşlık daha önemli hale gelir. Eğer bekar biriyle takıntılı hale gelebilir ve onları aklınızdan çıkaramazsınız. Artık herhangi bir yeni romantizm kasırga gibi bir deneyim olacak ve hayatınızı büyük ölçüde değiştirecek. Mevcut bir ilişki daha derin veya manevi bir seviyeye gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status