Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta bir isyan duygusu güçlü bir şekilde büyüyebilir, ancak maceracı ve pervasız olmak arasındaki farkı yaratmanız önemlidir. Neyse ki kozmos, dikkatsizce bir şeyler yapmanız yerine mantıklı olmanıza yardımcı oluyor. Bu hafta ‘kurallara bağlı kalmak’, şimdiye kadar ortaya koyan engellerle sonuçlanabilir. Bu yüzden alternatifi düşünmek için zorlandığınızı düşünüyorsunuz. Gelecek haftalar bir kısıtlamadan kurtulmak için bir şansınız olabilir, ancak bu özgürleştirici deneyimin dikkatle ele alınması gerekir. Biraz daha sakin kalmanız ve olumlu düşünmeniz önemli olacak.

Boğa burcu bu hafta gündelik ortam aktivitelerine davet edilebilirsiniz. Dostlarınız sizi özel günlerinde destek vermeniz için çağırabilirler. Bu hafta kişisel gelişiminiz de önem kazanıyor. Konuşma, yazma ve öğrenme önceliklidir! Varoluşunuzu daha iyi öğrenebilmeniz için daha derin bir bilgi birikimine sahip olmak amacıyla çok zaman harcıyorsunuz. Bir etkinlikle meşgul olabilirsiniz.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta çok sayıda konuşma olacak. Bazıları nostaljik bir dönüş alır. Aile üyeleriyle yüzleşmeye dikkat edin. İstikrarlı kalmak için doğuştan gelen enerjinizi kullanın. Bazı görüşmelerde sakinlik önemli olacak. Ev tadilatları veya yeni bir evin inşasına başlanması söz konusu olabilir. Bazı masraflar artabilir.

Finansal fırsatlar, müzakereler ve yatırımlar hala tercih edilmektedir. Güzel şeyler ve yerler hala sizi çekiyor. Aydınlanma, kişisel ufkunuzu daha sonra kariyerinize veya kamusal imajınıza göre genişletme ihtiyacınıza bağlıdır. Aşk hayatında ilişkiniz normal seyrinde devam edecektir. Ancak bekar olanlar birinden hoşlanabilir ve flört edebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status