Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatınızda yeni ya da eski romantik ilişkilerle ilgili ilginç olaylar ve deneyimler olacak. Şimdi birçoğunuz bu hafta gerçekleşecek bir şanstan dolayı önemli kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Çoğu durumda, ailenizi ya da yakın akrabalarınızı da ilgilendiren bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Hafta içi bir aile kutlaması veya düğün daveti alarak katılabilir ve sevdikleriniz ile bir araya gelebilirsiniz. Boğa burcunun evlenmemiş temsilcileri, daha özel bir yaşamın, özellikle de yeni bir başlangıcının daha iyi bir gelecek umudu sunacağı biri ile tanışabilirler. Kişisel yaşamlarında mutlu olacakları bir haber de alabilirler.

Hafta boyunca, öncelikle sağlıkla ilgili konular gündemde olabilir ve çocuk bakımı ortaya çıkacaktır. Bazılarınız bir çocuğun ya da uzun süredir beklenen bir gebeliğin ardından bir çocuğun doğumu ile ilgili bir olay yaşayacaksınız. Hafta içi gelecekteki annelik hakkında haberler getirecek. Sizin için önemli olan çeşitli haberler, haftanızı daha da duygusal olarak etkileyecektir. Boğa erkekleri, kendi ya da akrabalarınızdaki mülk veya eşyalarla ilgili haberler bekleyebilir. Boğa burcu kadınları bir gecikme parası ya da almaları gereken bir belge ile sorun yaşayacaklar.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Bütün hafta güçlü hissedeceksiniz. Ancak Salı günü rekabet etmek ve kazanmak için güçlü bir istek hissedebilirsiniz. Hemen başladığınız hemen hemen tüm işler başarılı olacaktır. Bu haftanın tadını çıkaracaksınız. İyi şans, kendi güçlü inancınızdan ve iyi niyetinizden kaynaklanacak. Bencil niyetlerle bile, istediğin şeyi almalısın, çünkü hiç kimse engel olamayacak. İnisiyatifinizi kullanın ve içgüdülerinize göre hareket edin. Bu hafta, belirleyici kararların doğru haftasıdır, önemli kararlar alır, liderlik ister ve zenginliğinizi arttırır. Bu hafta mevcut ilişkileri geliştirmek ve iyileştirmek için özellikle iyi bir hafta olacak.

Akrep burcunda Pazar günü gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte arzularınızı artıracak veya harika şeyleri başarmaya ve başarılı olmaya ihtiyaç duyacaksınız. Fakat hayatınızın farklı alanları aynı yönde çalışmayabilir. Belki de kişisel ve profesyonel yaşamınız arasında uyumsuzluk var ya da sevdiklerinizden biri diğerine karşı savaşıyor ve her ikisi de taraf seçmenizi istiyor. Özel hayat ve iş hayatı arasında denge kurmak da zor olabilir.

Hayatın herhangi bir alanında ilerleme kaydedecekseniz, hayatınızdaki tüm bu rekabetçi faktörler birlikte çalışmalı ya da en azından birbirlerini bulmalılar. Neyse ki dolunay, hazırlık, kararlılık, hırs ve nihai başarıyı getiriyor. Yeni ortaklıkların bağlayıcı, resmi ve yasal hale getirilmesi için iyi bir dolunay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status